[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Помощ като влизам в сървъра ме дисконектва :mad: А съм оправил всичко
 
  • Like
Reactions: Wikko0
No add commands ? :( sad i hoped that is too here

Problem! My GS crashing :( I removed MD5... can it be from that ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Стават ли за сериозен Хард Сървър тези файлове ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Warp list dosent work... can someone help me or give me server gate.txt and gate.bmd what will work... my movereg files are ok.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
i have problem:( with web ...

if i want register on any web, its say this account has been succesfully register... but i said me 0 accounts 0 character,, ..-.- and i test it with MD5 on and off.. and all the same:( please help me..

sry for bad english..
 
  • Like
Reactions: Wikko0
make sure Database/Muonline/table "MEMB_INFO"
Right click Design table
MD5 OFF
memb__pwd = varchar

MD5 ON
memb__pwd = varbinary

Change varbinary to varchar

and to solve following problem:

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_MEMB_INFO_1'. Cannot insert duplicate key in object 'MEMB_INFO'.[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_VI_CURR_INFO'. Cannot insert duplicate key in object 'VI_CURR_INFO'.
I did that-> SQL->DB->MuOnline->VI_CURR_INFO (right click -> design table)-> removed primary key
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Значи аз ползвам за сървъра едни файлове 99б+ та ако искам да сменя файловете и заместя старите с тези и направя бакуп на ДБто и го ресторна сървъра ще тръгне ли защото не искам съръвра да се почва наново а само да сменя файловете,клиента е акаунтите и другите неща да се запазят.
Дано сте ме разбрали.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Значи аз ползвам за сървъра едни файлове 99б+ та ако искам да сменя файловете и заместя старите с тези и направя бакуп на ДБто и го ресторна сървъра ще тръгне ли защото не искам съръвра да се почва наново а само да сменя файловете,клиента е акаунтите и другите неща да се запазят.
Дано сте ме разбрали.

Има няколко урока за DB Migration използвай търсачката и просто премести акаунтите иначе няма да стане :)
А гадното е че ще си заминат итемите им :) ама ако им дадеш някой кредит няа да са нещастни :D
 
  • Like
Reactions: Wikko0
dose someone have too problems with M command list ? or am i only one ? :S
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Абе нещо не ми тръгват файловете. През клиента на АидаМу ми иска нова версия при положение че съм сменил сериала в маин.ехе а ако пусна сървъра чрез друг клиент не ми излиза конект-а :s
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Знаете ли как се разчита системата в itemsettype(chs,kor,vtm.........).txt - Този файл по какъв начин се структорира, можете ли да ми обясните за какво точно служи, нищо няма из интернета, направете подробно ръководство ако обичате! Това се отнася и за itemsetoption(chs,kor,vtm.........).txt, тези 2-та файла ако можете да ми обясните как точно служат в сървъра..... Порових се бая из нета и 2-та файла имат нещо с опциите и типът на предметите, та да мина направо, как да настроя това чудо, ако искам примерно да добавя някой Acient предмет или нещо подобно, за да добавя други Acient предмети, които да падат от чудовищата, да ги има в уебшопа и т.н. в тази област на тези itemset........ съм новак и моля подробно и просто обяснение на български, за да разбера начинът. Всичко друго съм редактирал и настроил. Само това ми остана и пускам сървърът :) Ако някой ще пише да не барам, да не отговаря по-добре, защото няма смисъл от спам! Благодаря ви за отделеното време!
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Супер са файловете...само защо гм-тата не се виждаме ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Супер са файловете...само защо гм-тата не се виждаме ?

Оправи си CtlCode от 32 на 8 или обратното, не помня точно от кое, на кое.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Оправи си CtlCode от 32 на 8 или обратното, не помня точно от кое, на кое.
По конкретно?Защото намерих някви кодове за Query -то но c нито един нестава :O
 
  • Like
Reactions: Wikko0
По конкретно?Защото намерих някви кодове за Query -то но c нито един нестава :O

Написах ти едно query което ще оправи това ;) само го пусни в Query Analyzer (PLEASE USE THE THANKS BUTTON!)
Code:
USE MuOnline
UPDATE Character SET CtlCode='32' where CtlCode='8'
 
Last edited: