[Help] MuOnline Server Create

cToKaTa

New Member
Joined
Jul 29, 2008
Messages
18
Reaction score
4
Здравейте всички!Моля за малко помощ правя сервера вс както трябва в сайта ми показва онлине но когато цъкна да влизам и влиза неме дисконектва но неми изкарва сервер дето да цъкна за ацц-то!Плс кажете как да го оправя!И 2-рото е ако може да ми помогне някои с ип-тата да го направя през но-ип :headbang::headbang::headbang: БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!! :bleh:
 
Здравейте всички!Моля за малко помощ правя сервера вс както трябва в сайта ми показва онлине но когато цъкна да влизам и влиза неме дисконектва но неми изкарва сервер дето да цъкна за ацц-то!Плс кажете как да го оправя!И 2-рото е ако може да ми помогне някои с ип-тата да го направя през но-ип :headbang::headbang::headbang: БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!! :bleh:

От main.exe (от самият клиент)
 
може и да не е от клиента... и на мен ми се е слъчвало много пъти но не е от клиента! а от самата версия или ако имаш няква антивирусна програма или незнам... ако си с spf може да си блокирал това което не трябва ..
 
Здравейте всички!Моля за малко помощ правя сервера вс както трябва в сайта ми показва онлине но когато цъкна да влизам и влиза неме дисконектва но неми изкарва сервер дето да цъкна за ацц-то!Плс кажете как да го оправя!И 2-рото е ако може да ми помогне някои с ип-тата да го направя през но-ип :headbang::headbang::headbang: БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!! :bleh:

на коя версия е това ??
 
много лесно е по 2рия ти бъпрос http://no-ip.com или .net виж и се поровичкай малко..
 
Значи най вероятно Клиента е пачнат и за това не става дори да пуснеш main.exe научи се първо да правиш сървър като хората после ела ни кажи :)
 
  • Like
Reactions: cToKaTa
elpich а ти сиг ... не може да четеш ... :)
 
ахм разбрах го ^^ извинявам се за спама..
 
МОЛЯВИ!!!

Мерси мн. за идеите но, колкото до ип-то намерих си човек уж, но мн ще се радвам ако ми направите голямата услуга "Сървар Файлове готови само ип-тата да се напраяат и 1-клиент за Сървар Файловете" мн. ще ви обичам (rofl)(rofl)
 
Във форума има много. Избери си.
 
точно така пълно е с хора които могат да правят сървъри , но някой ги мързи , а други си имат сървъри и неискат да правят конкуренция ;)
 
АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ ФОРУМА Е ЗА ДА СИ ПОМАГАМЕ
 
molq nqkoi da mi pomogne da si napravq server na mu online 0.97D 0.99i pls mnogo molq :) :) :) :) :) :p :p :p
 
moje li nqkoi da mi pomogne da si napravq server na mu online:angel::bounce8:
 
А някой да ти помогне да научиш кирилица не искаш ли? Четете гайдовете има описания как се правят сървъри..
 
не аз съм са пробвал поне 10 пъти и не стаа много моля някои да ми помогне :) :) :angel:
 
аз искам някои да ми помогне изцяло щото се проах поне 10 пъти и се нестаа плс много моля