[Help] MuOnline Server Season 2 Create

karamfil

New Member
Joined
May 23, 2009
Messages
7
Reaction score
0
привет отново...вече за 2-ти пат пускам тема щот нзенам кво стана но първата явно не се е появила или не сте я одобрили знам ли и аз ...та както и да е !


значи искам да направя сървар на сезон 2 но тези файлове които исползвах и намерих тук в форума или ми дават проблем някав или не стават.... молбата ми е ако може някои да ми помогне и да ми даде линкове или да ме насочи с някви работещи и испитани сървар фаилове...и ако може да напишете последователно какво се прави ... защото гледам масово на релизите които са дадени хората пишат няква оценка а дори не са ги ползвали....щотот едвали сички които оценяват си играят да правят нови и нови сървари....а тези които ги ползват не дават мн инфо... надявам се някои да ми помогне защото не съм мн на ти с правенето на сървари и може и да бъркам някаде....благодаря предварително !
 
моето предложение е да направиш с3еп1 ! а за сезон 2 има два сървър файлса тук във форума тествай ги няма начин да не станат ( или поне така си мисля ) ...
 
просто тря бъдеш сигурен след като избереш версия си направил правилни настройки
 
просто тря бъдеш сигурен след като избереш версия си направил правилни настройки

да съм сигорен но нали точно затова карам някои да ми помогне да ми даде работещи и испитани файлове а не да ми казвате да си направя настройките и да тествам сървар файлове...нали това е идеята и на форума да си помагаме.... а кат ми кажат 2-ма 3-ма ами виж си настроиките или опитаи това нито ще мога да се орпавя ако някаде греша нито ще направя нещо..
 
много трудно ще е да се оправят всички бъгове .. даже незнам дали козму изобщо ползват оригинални файлове ..ама едвали... 1 оригинални файлове 1000$ има сабираш .. се пак в гоогле има сякви еп2 но оправени мисля че беше 7.04 кракнатата версия дето е стабилна
 
много трудно ще е да се оправят всички бъгове .. даже незнам дали козму изобщо ползват оригинални файлове ..ама едвали... 1 оригинални файлове 1000$ има сабираш .. се пак в гоогле има сякви еп2 но оправени мисля че беше 7.04 кракнатата версия дето е стабилна

мен не ми трябва оригинални файлове а някви дето да работят без да крашва сървара или поне да работи без мн проблеми....щото тия от тука няколк пати опитвах и не стават...та SQL-a преинсталирах няколко пати та кви ли файлове не опитах....
 
точно преди 5 дни тествах тези файлове http://darksteam.net/showthread.php?t=2983 и сам много доволен ;) файловете са супер можеш да ги ползваш с удоволствие и най хубавото е че са почти бъглесс което означава че нямат бъгове,ако направиш всичко както трябва няма да ти дават никакви грешки и т.н. успех.
 
точно преди 5 дни тествах тези файлове http://darksteam.net/showthread.php?t=2983 и сам много доволен ;) файловете са супер можеш да ги ползваш с удоволствие и най хубавото е че са почти бъглесс което означава че нямат бъгове,ако направиш всичко както трябва няма да ти дават никакви грешки и т.н. успех.

Сигорен ли си :) и дали е възможно да ми прати твоя сървар както си го нагласил и аз само да си меня Ип-тата и настроиките за играта.... така ще сам сигорен че не греша някаде....ако не стане значи нещо не е в ред ПС-то или SQL-a ....