MuOnline IRC Network Project

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Привет Даркове,

Нямах време да го обсъдим с останалата част от екипът и за това ще пиша направо пък в последствие ще се развият нещата.

Всички знаем, че в България напоследък има доста сървъри на Му, на който броят се увеличава всеки ден, и ми щукна една идея в главата за една общност изградена от ГЕЙМЪРИ :)... и няма да е лошо да се съберем хора от цял свят, не само в форум а в IRC МРЕЖА наречена (MuOnline Network), според мен така ще обменяме опит по-бързо, по-качествено, по-разбираемо и по-удобно! Ето малка част от плановете за реализация:

1. Големите и малките сървъри, който са публикувани тук да направят по още един sub-domain с "irc.", пред сървърите си т.е. (irc.mudarkangels.org, irc.escapemu.com, irc.insertmu.com, irc.devilmu.org, irc.darksteam.net и тн.)

2. Ще се направи стабилен IRCD server и всеки от Вас ще получи версията.

3. Ще се направят стабилни SERVICES и ще бъдат поддържани от избран човек от нас след гласуване.

4. Ще има главни ХЪБОВЕ (hubs) т.е. няма всеки да прикача безразборно всеки нов желаещ за себе си, а това ще се прави от инициатори или хора, които са заинтересовани. (аз като предложител ще съм един от главните хъбове)

- Какво печеля ако участвам

* 100% По-голяма популяризация на сървъра
* По-голям опит в сферата на MMORPG игрите
* По-бърз начин за добиване на този опит
* Повече приятели от цял свят!

- Въпроси и отговори

Само за Му сървъри ли е?
- Не! Всеки желаещ може да се присъедини стига да има желание

Евентуално ако се присъединя, може ли да е с моя версия на IRCD?
- Твърдо НЕ! Версията която ще ползваме ще бъде специално пригодена за тази цел.

Колко поддръжника мога да имам в IRC server?
- Максимум 4! (иначе става манджа с грозде)

Получавам ли веднага пълни права в SERVICES?
- Не разбира се... 1 месец тест период

Ето това е накратко идеята ми... ако искате да я реализираме моля оставяйте коментари в темата и евентуално ако сте съгласен ме уведомете тук.
Ето информация за моят сървър:

- server: mudarkangels.org (скоро ще е irc.mudarkangels.org)
- port: 6667
- channel: #MuDarkAngels

Ако нямате чат клиент свалете си "MuDarkAngels-IRC-Script.zip" за да влезете и да видите :)
 

Attachments

  • MuDarkAngels-IRC-Script.zip
    1.7 MB · Views: 44
Много добра идея поздравления ;) Преди време доста влизах в iRC но вече изобщо не влизам ;(
 
Добра идея, колега ;]
Подкрепям :}
 
Много Добра идея и аз щете подкрепя кат ReaL ;]
 
Ами ако сте навити... влизайте за сега докато и другите разберат ;)
 
Идеята е добра, но за сметка на това е доста амбициозна :)
 
:no: Irc sux!

Знам че е скапано но така можем да съберем повече хора... според мен си струва да се направи тази жертва!
 
Знам че е скапано но така можем да съберем повече хора... според мен си струва да се направи тази жертва!

yea, maybe...
 
Аз от (InsertMu) Съм съгласен да се присаединим , като предварително искам уточнение и малко разяснение щото не разбирам IRC :)
 
ко стана ще се прай ли , че и моя малак сървар се нуждае...?
 
ко стана ще се прай ли , че и моя малак сървар се нуждае...?

Ами, пиши кой ти е сървъра и да линкваме :)
 
Абе IRC sux дайте в скайп по добре и аз ако направя irc.insertmu.com трябва да си поддържам и ирк сървър ли само това неми стана ясно ...
 
Абе irc sux дайте в скайп по добре и аз ако направя irc.insertmu.com трябва да си поддържам и ирк сървър ли само това неми стана ясно ...

Има време, още не сме почнали с този проект.
 
нещо немога да го схвана това газолично пиши ми на ЛС какво е това точно ?