[AD] MightyMu S3 Ep1 Exp: 100x Drop: 60%

Ако не си разбрал да ти поясня , кредитите на всички минали играчи ще бъдат възстановени.
Ко каза, ко ?
qwwtja.jpg
 
Решението го взехме вчера.
Всички почват еднакво.
Съжалявам.
И аз... че дадах 15 лева , играх 3-4 седмици и го ресна... Успех xD
 
И аз... че дадах 15 лева , играх 3-4 седмици и го ресна... Успех xD

Е че ти не зацепи ли ко става в тоя сървър ? (think)
 
Аман от ХЕЙТЪРИ.
К'во да ви кажа не мога при всеки рестарт да връщам всички кредити на играчите , то тогава какъв ще е смисъла от рестарта?
Интересното е , че повечето които говорят или се присмиват на сървъра ми са имали еднодневки .. :)
Mighty MU е онлайн вече повече от година може да е рескан 5 пъти , но все пак във всеки сървър идва време за ново начало било то рано или късно.

P.S. Horsy не вярвам за тези 15 лева да си умрял чак .. :)
 
Какво значи : P.S. Horsy не вярвам за тези 15 лева да си умрял чак ..
Те може да не са много но един вид е платил за нещо което не е получил представи си ти да платиш за файл и после да ти кажат, че са решили да махнат линка и, че ти не можеш да го изтеглиш.. А и 15лв са си 15лв може да не са много, но може си земе 10 чифта гащи с тях! ^^
 
Аман от ХЕЙТЪРИ.
К'во да ви кажа не мога при всеки рестарт да връщам всички кредити на играчите , то тогава какъв ще е смисъла от рестарта?
Интересното е , че повечето които говорят или се присмиват на сървъра ми са имали еднодневки .. :)
Mighty MU е онлайн вече повече от година може да е рескан 5 пъти , но все пак във всеки сървър идва време за ново начало било то рано или късно.

P.S. Horsy не вярвам за тези 15 лева да си умрял чак .. :)

Иди работи и ги изкарай с двете си ръце, после ела и пиши дали 15-лева, са нищо :) още си малък но разбери, за файлове дори 1-лев, е много
 
Като намалее оборота го рескате, така ли?
 
Не , не го рескам като намалее оборота.
Просто като останат 5 играча онлайн повече от 20 дена и не се покачват какъв е смисъла да работи сървъра ?
И защо ми сравняваш дарение в онлайн сървър с файл ?
Той неможе да си качи на диск предметите от сървъра..
И да може да не работя и все пак 15 лева са НИЩО.
 
И да може да не работя и все пак 15 лева са НИЩО.
За тебе може да не са защото като не си работил да видиш как се изкарват 15 лева ;) !
И кой сървър от мене е бил еднодневка ? Аз ако разбирам като тебе че рестарта не се брой за нищо значи аз съм имал сървър 5 години :O crazy shit ..
 
Last edited:
Добре, добре разбрахме ти си велик , не ми се занимава с теб.
Както и да е , на който не му се дават пари , а иска да си вземе нещо от нашия магазин може да гласува редовно и да си печели imperials :)
 
Аман от ХЕЙТЪРИ.
К'во да ви кажа не мога при всеки рестарт да връщам всички кредити на играчите , то тогава какъв ще е смисъла от рестарта?
Интересното е , че повечето които говорят или се присмиват на сървъра ми са имали еднодневки .. :)
Mighty MU е онлайн вече повече от година може да е рескан 5 пъти , но все пак във всеки сървър идва време за ново начало било то рано или късно.

P.S. Horsy не вярвам за тези 15 лева да си умрял чак .. :)
Да съм умрял ? Амиии не... ама не върви да ти давам пари и да рескаш сървъра след отрицателно време. Нали така ?
ПП: Имаше години, когато имах повече време за игра и не ми се е налагало да давам пари за предмети или за каквото и да било в някаква игра. И сега се получава , че аз давам тея 15 лева да не губя време в търсене на итеми, а по бързо да дигна и да си разпускам с дуели и т.н. , а ти като реснеш сървъра преди да съм дигнал героя си ми преебаваш цялата игра. Извода какъв е - дай 15 лева радвай се 20 дена на сървър ?
 
Last edited:
Изкарваш ме , че рестартирах сървъра защото не печелех пари , а не беше така.
Пари не бях вземал повече от 40 дни .. просто нямаше играчи и така ..
Иначе щом толкова държиш на тия 15 лева пиши ми в скайп и ще ти върна кредитите.
 
Сървъра ми допада много добре е измислен като цяло оценка - 10

Сайта ми харесва определено само не ми допада това че е на руски оценка - 8

Защитата от към хакери определено куца засичах не веднъж играчи използващи Speed Hack oценка - 5


Средно аретметично-8/10

Успех и бих препръчал на админа да обърне малко повече внимание на играчите вътре защото постоянно са недоволни а аз лично играя от 3 дена и админ да влиза не съм виждал........
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Влизам когато мога , просто нямам много време , което да отделям да влизам в игра , но пък винаги може да ме намерите в скайп.Естествено уикендите гледам да влизам да правя някой ивент.

@palqcho123 има хакери , няма сървър без хакери но немога да банна даден човек само защото ми казвате , че бил ползвал хак ... Казах ви дайте ми доказателство и съответния човек излита. Иначе за това дали играете или не , това си е изцяло ваша воля не задължавам никой да играе в моя сървър.