[Release] InfinityMu Season 3 Episode 1 Server Files

Има много тъпи промени в тия файлове.
Доста неща не бачкат
 
Кои са бъговете бях видял Felix-a ги беше написал защо сте ги изтрили ? Моля FelixCat ако не е зает да ги напише наново Благодаря
 
Даите клиент линк защото на този се покаьзва "You don't have permission to access /439368/InvisibleMu Season 3 Episode 1.rar on this server."
 
изтеглих клиента направих сървърът сичко ОК обаче като вляза и като дам на сървара и ми пише че иска нова версия на клиента сериала и версията сам сменик както са написани сменях ги както ги пише в кор. как ли неги сменях и се ми пише че ми иска др версия на клиента или ме дисконектва
 
изтеглих клиента направих сървърът сичко ОК обаче като вляза и като дам на сървара и ми пише че иска нова версия на клиента сериала и версията сам сменик както са написани сменях ги както ги пише в кор. как ли неги сменях и се ми пише че ми иска др версия на клиента или ме дисконектва
защото си свалил клиент който е др версия
 
защото си свалил клиент който е др версия

точно този клиент които е сложен за теглене, него сам свалил....
 
/pkclear don`t work (speechless) /skin same (speechless) and choas machine don`t work perfectly (speechless)
who know how i can remedy that`s problems please post here (speechless)
 
Дайте някакъв линк към Game Client че модераторите спят както каза Dark линка на пича към клиента не бачка иначе 10/10 от мен
 
  • Like
Reactions: darkmagic
(yawn) (heidy)
сега сме в почивка 15 мин. пием кафе и за това така. Също така можеш и ти да го дръпнеш като отидеш на страницата на сървъра и да им изтеглиш клиента ;) той също работи с тези файлове.

Full Client

Client without sound
 
Last edited:
Ако може нов линк към клиента...

Едит: Извинявам се не погледнах поста на Модератора....
 
Last edited:
има ли ги тези итеми добавени вав фаиловете
140cnd.png

eplete.jpg

Kantata%20Ring%201.jpg

(think)
 
Абе мързели всичко на готово ли искате ?
Някой друг урок из нета (за който незнае като мен), чукнеш тук, от там и си готов.
Хем искате безплатно, хем искатате и да не ви боли главата. Готови файлове няма
никаде, с малко труд и мислене ще си ги направите и няма да ви боли после главата.
Пък който го мързи да си бие главата в стената и да не мърда от 0-та.
 
  • Like
Reactions: darkmagic
(yawn) (heidy)
сега сме в почивка 15 мин. пием кафе и за това така. Също така можеш и ти да го дръпнеш като отидеш на страницата на сървъра и да им изтеглиш клиента ;) той също работи с тези файлове.

Full Client

Client without sound

Е как ще работи това нали Pafa7a горе каза, че работи само с .12 а това е .10 или аз се бъркам, защото като вляза в играта и пак иска нова версия.. А линк за клиент няма.. прегледах в All in One всяка една тема със сезон3 еп1 не намерих .12 клиент .. някой да даде ?
 
Last edited:
Е как ще работи това нали Pafa7a горе каза, че работи само с .12 а това е .10 или аз се бъркам, защото като вляза в играта и пак иска нова версия.. А линк за клиент няма.. прегледах в All in One всяка една тема със сезон3 еп1 не намерих .12 клиент .. някой да даде ?
Пак ще тръгне, просто трябва са смениш Version в main.exe
 
  • Like
Reactions: Holder
Да моя грешкла аз сам объркал маина като сам го сменял затова не е станало сега пробвах и си влзох, мерси :)