[Release] InfinityMu Season 3 Episode 1 Server Files

Ето каква грешка дава, когато се опитам с едитор да направя гилд

errorba.png
 
Дарк заемай се с тея файлове :D
 
Дарк заемай се с тея файлове :D

Какво да се заема ? Като файловете са добре , това че вие неможете ги настройте е ваш проблем ! Лично съм ги пробвал тези файлове на СЦФ още когато излезнаха и мога дави кажа че не само инфинити са със тях :) !:*
 
Какво да се заема ? Като файловете са добре , това че вие неможете ги настройте е ваш проблем ! Лично съм ги пробвал тези файлове на СЦФ още когато излезнаха и мога дави кажа че не само инфинити са със тях :) !:*

първо аз се бъзиках второ не ме слагай под един знаменател с тея които не могат и 3-то някои да говори на теб?
 
1 - Това е форум !
2 - Пиша относно темата !
3 - Не си ми никав зада ми казваш какво да правя,когато ми станеш тогава ела и ми кажи ;) !
4 - Как да разберем че се бъзикаш ? И много ясно че ще те сложа под един знаменател след като пишеш такива глупости !
 
  • Like
Reactions: enduwe
1 - Това е форум !
2 - Пиша относно темата !
3 - Не си ми никав зада ми казваш какво да правя,когато ми станеш тогава ела и ми кажи ;) !
4 - Как да разберем че се бъзикаш ? И много ясно че ще те сложа под един знаменател след като пишеш такива глупости !

и кое е глупос?
 
На дарка да оправи файлове на СЦФ ? Ако не е глупост тва ще си отрежа главата :)
 
както казах вече казах го на базик но както и да е спирам спама
 
Какво да се заема ? Като файловете са добре , това че вие неможете ги настройте е ваш проблем ! Лично съм ги пробвал тези файлове на СЦФ още когато излезнаха и мога дави кажа че не само инфинити са със тях !

Като знаеш как се конфигурират ,защо не помогнеш на другите като споделиш ?
 
  • Like
Reactions: Kennedy Salvino
where are moderators (yawn) направете някой модератор дет да се грижи за тоя форум и да има малко мозък
 
Проблема с гилдийте не е само при мен .... Ако някой може, нека помогне. Аз се опитвам да намеря решение ако разбера, ще го напиша ;)
 
some files in muserver winrar is broken fix it plz..
 
Като знаеш как се конфигурират ,защо не помогнеш на другите като споделиш ?

Не ми се теглят вируси :) :*
 
Какво да се заема ? Като файловете са добре , това че вие неможете ги настройте е ваш проблем ! Лично съм ги пробвал тези файлове на СЦФ още когато излезнаха и мога дави кажа че не само инфинити са със тях :) !:*

Ти да неси мислиш , че инфинити са с тях? :)
 
Ти да неси мислиш , че инфинити са с тях? :)

Ми мога да ви кажа че Инфинити и Емералд са със СЦФ Файлове сега дали тия дали някой по стари незнам :)
 
NO THAT FILES NEVER USED BY InfinityMu guy, get a life n fuk yourself.
Close/Delete that topic and ban that noob.