[Release] InfinityMu MonsterSetBase

мхмм може и да не го пуснат така ми се струва :)
 
защото трябва да се уважава труда на хората! все едно сега да рилеис файловете на UniversalMu |-(

Както и да е..
 
Немога да си убясня защо вече втори ден не ми удобряват темата , а гледам има други нови удобрени ... Иначе Felix е прав, че малко трудно ще попаднем на сегашните им гс-та
 
На infinity истинските файлове (които са сега) + GS дето resistant го променя трудно ще попадне в ръцете ви !

Resistant не би споделил с даркстеам нищо поради 1 ословие сички са скаперници бес модераторите става на вапрос за потребителите .. и не отценяват трудът на другите .. тва е първата причина поради която няма да сподели файловете пък и бес това не би ги дал на никого :)
 
Според мен щом ги поства трябва да го одобрат няма значение ... не само те да ги зимат той щом решил да си ги постне ... нали не сте ги постнали вие ? трябва да се одобри според мене както историята с девилму уеба да не сте го давали ...ся неискате да се постне
 
  • Like
Reactions: MaZaRa7
Пафа дай линка тука в темата то се е видяло,че няма да одобрят :)
 
Според мен щом ги поства трябва да го одобрат няма значение ... не само те да ги зимат той щом решил да си ги постне ... нали не сте ги постнали вие ? трябва да се одобри според мене както историята с девилму уеба да не сте го давали ...ся неискате да се постне

Не че съм против да ги сподели но какви права има над тези файлове, че да ги споделя ?
 
Щом ги има файловете, значи може да си прави каквото иска, те са си негови вече...
 
Щом ги има файловете, значи може да си прави каквото иска, те са си негови вече...

НE съм съгласен!
 
То тея файлове ги има в нета, само дето не са тъй настроени както на infinitymu..
 
Напрай упдате на тази тема и ги сложи и си ОК :)
 
Аз ако бях на мястото pafata на нямаше да ги релеасе тези фаилове поради причината че в този форум има много малко хора които ги заслужават......

Всеки гледа да прибере каквото може и това е никакъв Респект отностно работата на другите и т.н

Отношение към хората = 0

Аз имам толкова мн неща потребни които мога да споделя и ме е яд че го правя не за Българите а за всички други.....
 
Аз ако бях на мястото pafata на нямаше да ги релеасе тези фаилове поради причината че в този форум има много малко хора които ги заслужават......

Всеки гледа да прибере каквото може и това е никакъв Респект отностно работата на другите и т.н

Отношение към хората = 0

Аз имам толкова мн неща потребни които мога да споделя и ме е яд че го правя не за Българите а за всички други.....

да обаче ти не си човека който да казва кфо да прави с неговите си неща щом ги има може и да ги продава и да ги раздава въпрос на лично мнение
 
Не че съм против да ги сподели но какви права има над тези файлове, че да ги споделя ?

е кви права да да има ?ако имат лиценз файловете да не ги споделя .... ;) дали ще ги постне тук или другаде?
 
  • Like
Reactions: MaZaRa7
Според мен щом ги поства трябва да го одобрат няма значение ... не само те да ги зимат той щом решил да си ги постне ... нали не сте ги постнали вие ? трябва да се одобри според мене както историята с девилму уеба да не сте го давали ...ся неискате да се постне

+1
 
Явно се е видяло,че няма да ми я одобрят ами само са си зели файловете и толкоз ...
 
Явно се е видяло,че няма да ми я одобрят ами само са си зели файловете и толкоз ...

|-((headbang)(headbang) Докаде стигнахме (tmi)
 
Явно се е видяло,че няма да ми я одобрят ами само са си зели файловете и толкоз ...
Абе до там ли стигнахме бе ? Затва форум трябва да го дуржи човек който не му пука дали ще се скара с които и да за тези файлове ... Нищо лично ...
 
  • Like
Reactions: Wasabi and pafa7a