[Guide] How To Pack Main.exe

оспамихте ми темата деба може ли някой да изтрие всички излишни мнения :d
 
Sry For Double Post!Който иска да му пакна мейн да го добави тук
 
просто си довърши гуйда.. по 1та ти картинка не става дето е
 
ем при мен даже някой майнове стига до 15% и дава еррори пък при тези дето става ги прави main.exe от оригиналния main но пак може се отваря с едитор
 
После ще ти пиша на скайп имам ти го сега имам малко работа! Пиши respectphp ми е скайп :) ще се разберем там незнам защо е така при теб
 
nqмам скайп.. скайп имат проблем с много потребители че са им сменени паролите и аз чакам да ми го оправят още :Д за сега новия ми е : fuckingskype91
 
Здравейте в днешния ми урок реших да ви кажа как да си пакнете main.exe (Това ще попрече ползването на някои хакове,като Мупие,хахаму и др.)Всичко става много лесно благодарение на ето тази програмка MoleBoxPro Download!
След като изтеглите програмата
И сте готови пробвайте да видите дали може да се отвори с маин едитор!Ако има въпроси пишете шото не ми хареса мнн (chuckle)


the main compressor running GG it could not you?
 
супер тема браво и 10/10
 
it is easy download the program unrar it start id open the main and start the pack and it is ready(chuckle)
 
Моля някой, който разбира да помогне ...
Проблема е там, че ми вади еррор - invalid excutable image ...
Имало начин чрез ollydbg да се оправи ...
Тук някой разбирали и ще помогнели ... ?
 
Last edited:
ERROR, process aborted --
File E:\Testclient\main.exe is an invalid excutable image
 
Браво на лудака за урока и най-вече,че го сподели :)
 
паквам си мейна но след това немога да го стартирам иска ми някакъв .dll :[
 
8/10, за това че сподели :)
Но дай малко повече разяснение за тези, които сега виждат за пръв път думата pack и също така, как се ползва MoleBox-a ;]

Аз лично предпочитам *nix системка за пакване и енкрипция (по-сигурно + по-бързо) :)
Иначе за win32 - да, може да се каже, че MoleBoxPro е най-добра :}

Може ли линк за тази nix система за първи път я чувам.