[Guide] How To Pack Main.exe

ludaka

New Member
Joined
Dec 10, 2008
Messages
387
Reaction score
112
Здравейте в днешния ми урок реших да ви кажа как да си пакнете main.exe (Това ще попрече ползването на някои хакове,като Мупие,хахаму и др.)Всичко става много лесно благодарение на ето тази програмка MoleBoxPro Download!
След като изтеглите програмата
И сте готови пробвайте да видите дали може да се отвори с маин едитор!Ако има въпроси пишете шото не ми хареса мнн (chuckle)
 
Last edited:
8/10, за това че сподели :)
Но дай малко повече разяснение за тези, които сега виждат за пръв път думата pack и също така, как се ползва MoleBox-a ;]

Аз лично предпочитам *nix системка за пакване и енкрипция (по-сигурно + по-бързо) :)
Иначе за win32 - да, може да се каже, че MoleBoxPro е най-добра :}
 
като ми остане малко повече време ще го оправя щото съм затрупан с работа
 
pack какво ще рече че локваш main.exe да не се едитва и отваря с едитор?
 
И не само :) може да му hook-неш някой друг *.dll :)
 
засича ли се от антивирусната като си пакнеш мейна
 
при мен не засича нищо :) не ползвам такива пумии като антивирусни и подобни ...
 
пробвах го пак си го отваря с едитор
 
Криптирай го с themida :)
 
Криптирай го с themida :)

повечето антивирусни засичат themida и го трият. Това е 1вото а 2рото е това че като криптираш с themida трябва да знаеш точните настройки иначе супер много ще лагва (насича) в сървъра като цъкнеш C или V
 
2рото е това че като криптираш с themida трябва да знаеш точните настройки иначе супер много ще лагва (насича) в сървъра като цъкнеш c или v


много вярно ! имахме голям проблем с това ;)
 
повечето антивирусни засичат themida и го трият. това е 1вото а 2рото е това че като криптираш с themida трябва да знаеш точните настройки иначе супер много ще лагва (насича) в сървъра като цъкнеш c или v

сигурно само ти ги знаеш ? :)
 
всичко си работи диабло :)
 
тогава покажи картинки стъпки да видя къде бъркам
 
хах ако пробвам с аваста дали няма да има "Virus has been detected" :D
 
сигурно само ти ги знаеш ? :)

с повече тест и ти може да ги разбереш ако искаш да ти помогна просто кажи сега сам на кеф ;)