[Guide] How to hook Antihack without API in main.exe (OllyDBG) [BG Video]

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
DELETED
 
Last edited:

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
bass направих всичко и аз точно с main-a на DarkMaster beta 25 съм работил само където pinkof ми е 2.9.9 и е с Splash само че решавам да пусна main_hook.еxe и не ми показва Splash-a тоест това означава ли че не се е получило или по точно въпроса ми е как да разбера дали съм hook-нал antihack-a към main-а ?
 

jannijanni

Member
Joined
Oct 31, 2010
Messages
109
Reaction score
19
hrisiz и аз се мъчих и същата работа :) , единствения човек според мен до колкото знам че може да ни помогне е дарк :)
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
e според мен и той може се пак доколкото разбрах е hook-вал досега и щом прави видео изглежда знае как :) само дето или просто при мен не се получава или има някаква лека грешка :)
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
e според мен и той може се пак доколкото разбрах е hook-вал досега и щом прави видео изглежда знае как :) само дето или просто при мен не се получава или има някаква лека грешка :)

Клипа е правен набързо защото ми се спеше. Може да съм пропуснал нещо от записките,а може и да съм забравил да запиша нещо. Сега ще разбера къде съм грешал (имам подозрения че греша при последната команда JMP) и ще пиша.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
bass какво стана ?

Болен съм и не мога да говоря като хората,освен ако не трябва да направя клипа 1 час :D:
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Болен съм и не мога да говоря като хората,освен ако не трябва да направя клипа 1 час :D:
а ще може ли да драснеш къде и какво не е така пък по натам клипа :)
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Забавен урок :D. Много добре е обяснено всичко ;)
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Забавен урок :D. Много добре е обяснено всичко ;)

Ами колкото добре мога да обяснявам :D:

Ти виждаш ли някъде грешка за да се поправя защото този урок го направих,не по начина по който аз Hookвам?
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Добре де няма ли някои да каже как да го направим ако не изтрийте темата не че нещо ама в момента е безполезна освен това да слушам гласа на bass :D без да се обиждаш bass само че вече 10 дена абсолютно никои не работи по въпроса че не е наред :S
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Добре де няма ли някои да каже как да го направим ако не изтрийте темата не че нещо ама в момента е безполезна освен това да слушам гласа на bass :D без да се обиждаш bass само че вече 10 дена абсолютно никои не работи по въпроса че не е наред :S

Слушай ми медения гласец :D: като имам време ще оправя урока.