[Hmm] Какво мислите...

ще се играе ли?

  • Да

    Votes: 125 63.5%
  • Не

    Votes: 72 36.5%

  • Total voters
    197
Аве старите версий са бест ! :D: Аз съм за ... ще се играе 100% но трябва да има и нещо по така ако ме разбирате като на маниата например "Mythos , Baphomet ..." :)
 
Според мен няма да се играе понеже на днескащно време надали някой вече има време за игра...
 
Най -новата версия, постоянни ъпдейти , без вътрешен съпорт, нисък опит(10х примерно) и ще надхвърли очакванията ви. И да не забравим без ресове.
 
зависи как ще се направи може да има доста народ
 
Old School forever... 97d ^^ ... зарибявка 100%
 
Dark незнам дали сте чували за MuRoza хард сървър 80x Дроп 400% сървъра се държеше 3 години според мен 80x е много добър Експи за хард сървър първият рестарт минимум 3 -4 седмици се прави ако никой не ти помага.Ако Дарк си заинтересуван имам файловете на МуРоза и имам няколко идеи още за клиента :) Иначе ми харесва идеята за хард сървър но да няма изгазици като Уебшоп (katur)
 
Dark незнам дали сте чували за MuRoza хард сървър 80x Дроп 400% сървъра се държеше 3 години според мен 80x е много добър Експи за хард сървър първият рестарт минимум 3 -4 седмици се прави ако никой не ти помага.Ако Дарк си заинтересуван имам файловете на МуРоза и имам няколко идеи още за клиента :) Иначе ми харесва идеята за хард сървър но да няма изгазици като Уебшоп (katur)

хахаха правил са 1вия рес на 80х 3-4 седмици, ама друг път и аз съм го играл розата играл съм и други сървъри където е 80х и мога да ти кажа, че максимум за 5 дена ще реснеш, а колкото до розата там 1вия рес се правеше за 1 ден, а по напредналите 30-40 реса, ресваха за по час два..
 
Най -новата версия, постоянни ъпдейти , без вътрешен съпорт, нисък опит(10х примерно) и ще надхвърли очакванията ви. И да не забравим без ресове.

Дабе, няма що...

Виждаме колко се играе матрикса или батълзона с тоя 10х... Като казвам "играе се" имам предвид над 100 иначе е слаба ракията.
Това не го приемай кат няква обида, ама ми писна да казвате 1-2-3-4-5-6 експ и после курец - не се играят ;)

Ще се играе нещо от рода на 150-200 експ според мен.
 
Dark незнам дали сте чували за MuRoza хард сървър 80x Дроп 400% сървъра се държеше 3 години според мен 80x е много добър Експи за хард сървър първият рестарт минимум 3 -4 седмици се прави ако никой не ти помага.Ако Дарк си заинтересуван имам файловете на МуРоза и имам няколко идеи още за клиента :) Иначе ми харесва идеята за хард сървър но да няма изгазици като Уебшоп (katur)
от къде ли ги имаш тея файлове (rofl)
- от тук (nqh)
 
Дабе, няма що...

Виждаме колко се играе матрикса или батълзона с тоя 10х... Като казвам "играе се" имам предвид над 100 иначе е слаба ракията.
Това не го приемай кат няква обида, ама ми писна да казвате 1-2-3-4-5-6 експ и после курец - не се играят ;)


БАлхьалаьлХАЬХЬАХЬАЬЬХАХАЬ, батълзона не се играе ,щото оня царвул не ми даде отначалото пълен достъп и нямах до преди месец и половина. Хората се отказаха ,защото нямаше корав съпорт. Когато правя евенти събирам по 80+. Както и да е аз вече съм вън от батъла.
 
Ако е 5 exp, 400 lvl max, без ресове - става! :)
 
Ще се играе , само да няма WebShop ..
 
Дадох отрицателен вот защото играта МuOnline не се играе вече,играе се игри като World of Weed,Aion,Lineage 2,и така нататака..

П.С Дарка да беше мислил преди една годинка :s (wasntme)
 
Дадох отрицателен вот защото играта МuOnline не се играе вече,играе се игри като World of Weed,Aion,Lineage 2,и така нататака..

П.С Дарка да беше мислил преди една годинка :s (wasntme)

Не мисля, че ти си човекът който определя дали му се играе или не, щом толкова много хора се занимават с му едва ли е някоя западнала игра, вярно е че не е като преди няколко години, но все още е една много играна игра..
 
Така , моето мнение по вапроса: ше се играе :) и както бе казано по рано да бъде нещо като МуМаниа :D:
 
Дадох отрицателен вот защото играта МuOnline не се играе вече,играе се игри като World of Weed,Aion,Lineage 2,и така нататака..

П.С Дарка да беше мислил преди една годинка :s (wasntme)



Ама ти си яко тъп. Въобще разглеждаш ли статистиките по списанията или говорите к'вот сте чули недочули ? След всеки сезон ,странно или не се покачва броят на играещите. Прост пример са WZ и зупер сървърите.
 
Не мисля, че ти си човекът който определя дали му се играе или не, щом толкова много хора се занимават с му едва ли е някоя западнала игра, вярно е че не е като преди няколко години, но все още е една много играна игра..

Ами като немогат да се занимават с друго с тва се заниват ^^^^
 
Пуснете нещу като MuMania ще се играе 100% !!!!
аз имам към 20 човека чакащи нещо такова ;)
-не се занимавайте с старите версий всеки които е играл Хард сървар на нова версия неще и да чува за старите ;)
 
ако е s2 ще се играе поне според мене щото вече няма s2 с малко exp :(