[Hmm] Какво мислите...

ще се играе ли?

  • Да

    Votes: 125 63.5%
  • Не

    Votes: 72 36.5%

  • Total voters
    197
нещо над с2 трябва да е според мене ... старите версии се знаят наизуст..
 
нещо над с2 трябва да е според мене ... старите версии се знаят наизуст..

:eek: немом да повервам ама съм съгласен със свен (tmi)
 
АРЕ ДА Е С3Е1 НЕЗНАМ ЗАЩО АМА МНОООО ГО ТЪРСЯТ И ИГРАЯТ. КОЛКОТО СЪРВЪРА ПРАВЕХ ВСЕ МЕ НАВИВАХА ДА СЛОЖА ПАК И ПАК С3Е1!!(think)
 
blablabla аз незнаите кво говорите е пичове
 
хора ако сте играли го линк :) направете такав сервер :) това беше мисляче парвия сервер :) и доста се играеше :)
 
@hopara той го-линк и сега се играе но понеже кобра не е фиксвал файловете и повечето се отказаха ...
 
И са кво стана ще пускате ли ?
 
Mu Archon имаше 1 време, 99+DL, x75, нямаше DS,GD и RS абе яко си беше над 200 он..
 
Mda Archonata be6e ne6to unikalno malko hora predpolagam ot foruma sa 4uvali za toq server ama razcepva6e :) Sry za pisaneto no laptopa mi e preban ! Razbira se 4e 6e se igrae hard server ot sorta na 10 - 15 exp 97d ili 1.0l ... :)
 
Дадох не защото малко хора в днешно време могат да си позволят да играят непрестанно както в добрите стари времена...
 
попринцип му не играия особено хард сервери (то какъв е смисала да седя и да глеам до цял ден как херото ми седи на едно място и бий, а после ко бийти са силните херота и секи са прай на МЪЖ (путка) просто играта е загуба на време , не че и другите игри не са такива но поне неседиш на едно място и да буташ мишката през 1 час (като се замислите нее ли така ?!?!?!) )
 
Казвам НЕ ! защото почвате да слагате тия мазни сезони ... Стара версия ще бъде много по добре.. пусни и анкета за версия.
 
Ако версията е по-старичка - 100% ще се играе ;)
 
точно пък старите версии не се играят ;):
 
новите версий има повече евенти и е по забавно :)
 
точно пък старите версии не се играят ;):

Някои играят по-нови, други по-стари..не може да им угоди човек :D: