[Release] GreatMu Old WebSite

а бе у6 четох почти всичко ама ок 1 сек да вида пак :)
 
аха намерих го е 10х много златен си :):)
 
ама пич

не се получи :S
вади че успешно съм се рег и после няма регистрация :S:S
 
Last edited:
оправих се получи се оказа се 4е бъркам кое да сложа skype и pin :)
 
проблем има само и единствено на 97д+99и защото има 1 нещо което не се попълва в таблицата с акаунтите :) ще го оправя и ще дам регистър за 97д


до колко време ?
 
в момента се занимавам с моя проект и нямам много време да обърна внимание и на този :) що намеря време ще го сложа :)
 
в момента се занимавам с моя проект и нямам много време да обърна внимание и на този :) що намеря време ще го сложа :)

Докато си играеше да пишеш тоя дългия коментар, можеше да напишеш един insert и да им оправиш проблема ]:)
 
пич аре ако може да го сложиш днес защото ще пускам сървър и ми се щеше да е с тоя сайт :)
 
ебаси сайта отказах се от сървър на 97д+99и :d
 
в момента се занимавам с моя проект и нямам много време да обърна внимание и на този :) що намеря време ще го сложа :)

колко вереме ко направихте ве 999999 века :x аре земете го оправете вече :x
 
има по лесен начин просто задавате на полето с ИД където се въвежда по default да взима стойност 111111111111 и проблема с 97д е решен!
 
може ли да ми го направиш ще съм ти много благодарен Skype: quest-mu
 
тоя саит е 1 от наи тъпите саитове чакам да го оправите вече 1 седмица и никои не се мърда праста за какво релизваите като немате време да му обръщате внимание саита ме кефеше но вече е -100000/10
 
Сайта си работи перфектно просто ти си бот и неможеш да го подкараш :)
 
Като много разбираш ела да видим какво ще направиш Skype: Quest-Mu
 
KR373N намериме в скайп: elvenmu
да почукнем тук - там сайта ;) има няколко неща и да те питам :)

Момчета нищо лично ама вие все почвате и никога не свършвате хах :Д не че аз мога да почна нито да свърша ама не говоря че ще почвам ето голямата разлика (facepalm)
 
дълго очаквания фикс на Регистъра за 97д вече е готов може да го изтеглите от първия пост направена е опция с която да изберете дали вашият сървър е сезон 3 на горе или стара версия 97д+99и единственото което трябва да промените за да се промени регистрацията трябва да промените от config.php ->$select = '0' OLD Version $select = '1' NEW VERSION
 
Можите ли да ми помогните значи като си правя акаунт като дам New Account ми дава този еррор

SQL Injection Detected

малко хелп да го оправя

П.С : Оправих се
 
Last edited: