[Release] GreatMu Old WebSite

хм.. логвате и като цъкнеш и те изфърля ба ... бали му мамата
 
ами като цъкнем контрол панел примерно и ни изкарва с надпис "Access Denied Access Denied" някакви идеи?
 
ами като цъкнем контрол панел примерно и ни изкарва с надпис "Access Denied Access Denied" някакви идеи?

не е настроен пътя до контрол панела затова трябва да си инсталирам сял и ще го го прегледам сайта как е
 
Така проблема беше от хампп-а или по-точно php.ini
Не бяха направили mssql.secure_connection = Off/On
 
Който има проблем с регистрацията да направи следното:
Отворете Enterprise Manager
Отворете базата MuOnline
Намерете таблицата MEMB_INFO
Десен клик на нея и Design Table
Отивате по-долу в нея и на нов ред правите тези два нови реда

Column Name - skype и pin
Data Type - varchar
Leght - 50
Allow Nulls - Празно квадратче!

И запазвате :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hrisiz and KR373N
Който има проблем с регистрацията да направи следното:
Отворете Enterprise Manager
Отворете базата MuOnline
Намерете таблицата MEMB_INFO
Десен клик на нея и Design Table
Отивате по-долу в нея и на нов ред правите тези два нови реда

Column Name - skype и pin
Data Type - varchar
Leght - 50
Allow Nulls - Празно квадратче!

И запазвате :)


в момента работа да има смисъл от Пин :)
 
кретен направи в инстала да добавя тези 2-те skype и pin.
И м/у другото енкодинга ти куца. не на всички browsers го отваря като хората. за това най-добре махни българския език
 
ам кодинг за езиците е на дамиан аз при мен бях го оправял но явно го нямам последния ъп на сайта затова ще го погледна и ще вида какво може да направа по въпроса и ако успея ще го кача на ново :)
 
имам проблем с регистрацията неможе да се регна ? ако някои знае как да го оправа тоя бъг да ми пише на скупе kalibg96
 
аз не видях проблем при мен си регистрира влизам си в акаунта както в сайта така и в играта :)
 
ако може да ми хелп ми пиши на скупе kalibg96 плс моляте пич ;(

Edit:при мен в контрол панела си флиза и в играта сашто ама пише че сам си направил рег ама съшсност няма рег ? от какво може да е тоя проблем ако може да ми хелп пиши на скупе ;)
 
Last edited:
Харесва ми Сайта .Мерси Кретен .

Търси ми някаква парола защо така .

Как хубаво звучи само (rofl)
... 8|10 многоо синио :blink:
 
Преработих малко сайта и стана супер (dance) Браво KR373N

Сори .. за спама ама пич много си грозен ;дд и си некав ;дд .. ддз ае да не казвам лоши думи махния тая снимка ..
 
  • Like
Reactions: Cezar
Сори .. за спама ама пич много си грозен ;дд и си некав ;дд .. ддз ае да не казвам лоши думи махния тая снимка ..

Хайде стига писа излишни мнения! Ще слагам каквото си искам ясно ли ти е ? Снимката е правена преди повече от 1 година! Като си по-хубав прикачи 1 снимка да те видим :)
 
ае някой да помогне кретен кажи ако може как да оправя пак тва Access Denied Access Denied..аз го правя от php.ini i php5.ini mssql.secure_connection = Off и без отпред да има ; рестартирвам компа и пак Access Denied..

Edit: Пробвах и с ; пред текста пак нестана