[Release] GreatMu Old WebSite

Когато се регистрирам ми изписва ,че акаунта е създаден, но не е създаден :mad:
 
Хора как се подкарва тоя сайт кво траа се напраи quek кво там бело каде се влиза обеснете ?
 
имам проблем с регистрацията неможе да се регна ? ако някои знае как да го оправа тоя бъг да ми пише на скупе kalibg96

Бачка си нормално!
 
Last edited:
Сори .. за спама ама пич много си грозен ;дд и си некав ;дд .. ддз ае да не казвам лоши думи махния тая снимка ..

Е то и твоята майка не е много хубаво но ти знаеш какво става всяка вечер. Остави че си неграмотен ама и обиждаш хората , това се нарича да си ОЛИГОФРЕН. Качи една снимка да те видим теб.
 
KR373N започнах да си правя нови модули, но индекса направо ме разби. През IE се вижда ужасно!!! Dungeon хвърли толкова труд да направи едно хубаво меню, но като го отворихме през IE и се отказахме. Имам пренаписани няколко модула като mucore 1към1, ако някой иска skype:elvenmu. По-късно ще ги прикача и в форума :)
 
Ето и обещаните модули! Преписани са от mucore с изключение на Staff! Дано ви харесат!

Пакета съдържа:
News
Register
Download
Rules
Staff
 

Attachments

  • New modules.rar
    16.2 KB · Views: 41
имам следния проблем некои като си направи рег и като влезе в самата игра му дава некои може ли да ми обесни как да си го оправя?
 

Attachments

  • no info.GIF
    no info.GIF
    192.8 KB · Views: 61
имам следния проблем некои като си направи рег и като влезе в самата игра му дава некои може ли да ми обесни как да си го оправя?

Сложи този регистър.пхп
 

Attachments

  • register.rar
    1.6 KB · Views: 22
Проблема му е защото може би не е направил настройката в SQL ?

Който има проблем с регистрацията да направи следното:
Отворете Enterprise Manager
Отворете базата MuOnline
Намерете таблицата MEMB_INFO
Десен клик на нея и Design Table
Отивате по-долу в нея и на нов ред правите тези два нови реда

Column Name - skype и pin
Data Type - varchar
Leght - 50
Allow Nulls - Празно квадратче!

И запазвате :)
 
  • Like
Reactions: HePegoBeH
проблем има само и единствено на 97д+99и защото има 1 нещо което не се попълва в таблицата с акаунтите :) ще го оправя и ще дам регистър за 97д
 
много ме кефи сайта са го видях и ... попринцип не мислех да пускам сървър ама като има такъв сайт веднага пускам :D
10/10 ;)
 
само че имам проблеми с сайта :S
1. не ми бачка регистрацията
2. не ми разпознава БГ буквите но това не е чак толкова фатално :) но помогнете за регистрацията



иначе като дизаин много ме кефи :):)
 
Прочети един от първите постове тук на Firewallcho и моя пост в който обяснявам как се оправя рега.