[Release] GreatMu Old WebSite

С този темплейт ще стане добре!
uniquemuonlinebymrziels.jpg
 
има го платен

и другото което е щом някой се е постарал върху сайта до такава степен че да не е като всички останали сайтове както виждаш използвал съм само heder and footer а съм преправял и по самия сайт модули и други работи така че това дето го каза когато го направа от 0-та не е на място друго е да го взема вече направен от някой и да напиша на него GreatMu друго е когато аз сам си го изгражда дизайна и си го поставя така както на мен ми харесва
 
.psd in folder images/header.psd!!!
 
Хора може ли да ми дадете Хеъдера без надписа Great Mu защото нямам фотошоп на това пц
 
Много благодаря!
 
Може ли само да питам какъв шрифт си използвал за надписите които махна?
 
Може ли само да питам какъв шрифт си използвал за надписите които махна?

Братле има едит бутон :)
По темата: Браво кретенче :p
 
:D Оххх ПЛАМЕНЕ..... той пита за самия шрифт на текста във Сайта.За да го сложи със PhotoShop или др.програма.
 
Много благодаря!
Moжеше да го напиши на този пост като използва бутона "Едит", вместо да прави double post.. :D:
 
честно казано не си спомням ама грам а съм и с нов windows така че нз бях разглеждал в дафонт.ком разгледай и си харесай твой стил на текста :)
 
Както казах вече сайта е страхотен самоче имам 1 проблем...Сложих го, всичко е наред самоче не ми дава да си правя рег, пише че е готов ама няма такова ацц след това..моля помогнете
 
ако ми остане време ще има и малко Update но в момента нямам много време за да седна да напиша някой неща
 
кретенски дай някаква идея що не ми стой логнат акаунта.
Смисъл логвам се и цъкам на контрол панела и ме логалтва.

ПП: това е на друг компютър на моя си върви перфектно. Нещо със session?