[Release] FrienzMu MuWeb Teample

100% Sql inject fixed ?
What suppors season 2 , 3 ?
Add stats,fix,move,reset, working?
secured .htaccess ?
 
seasone 3 Add stats,fix,move,reset, working
 
ok i will test it with sql inject and please upload it some another place to download with max speed not with 50kb/s
 
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:
ТОЯ ВЕБ ГО ХАКВАМ ЗА 1 МИН ДАЖЕ И ПО МАЛКО АМА МН ДУПКИ
 
BoMBa и кво гордееш ли се със смешния си приятел тоя форум не е за кви приятели имаш а точно за тва което прави "warden" такаче си трай и си давай оценката !! А тоя темплейт съм го използвал преди доста време тогава никой не ме хакваше ! Но сега е др !
браво 6/10 защото ми беше 1 от лубимите темп преди..
 
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:

1 Приятел,но не ти в такъф случай ти си ламера щом тфоя приятел го хаква за 1 минута.. и BTW кат имаш таквис приятели що не искаш помощ от тях ам спамиш тук ?!

По Темата: 10/10 Nice Template :) :yes:
 
За мене всеки който хакне сървър с който нищо не е заслижил да бъде хакнат не е човек. Всеки има право да държи сървър на каквото си иска. Едно е да откраднеш нечия работа и да те хакне автора заради това, че си му крал нещатата, и вече е съвсем друго:

Haker4o: admine davai itemi za da ne ti zamine saita i servera
ADMIN: e nqma da ti dam ti pyk pravi kakvoto iska6
Haker4o: ooooo taka li???? gledai sega kakvo stava

И гледаш след малко сайта е хакнат!

или

Hakera: ooooooooooo toq server ne me radva ! Aide 4ao !

И след малко е хакнат !

По темата: Браво много добър "Release" :wasntme: !
 
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:

абе зле тва е темплейт а не е саит само са направили вида ти треа да си го за6тити6 и не се праи на хакер 4е не те хакнаха само 1 път
 
Жалко, че не мога да хаквам иначе може би щяха да са +1 отгоре ;).
 
Не ви ли омръзна да хаквате сървъри без има причинА?
Този труд който са хвърлили хората вие го правите на........
Може би на вас ви е още рано но като порастете ще разберете за какво става дума и как ще се чувствате когато се трудите и даден човек ви "преебе" с извинение за израза...
По темата:
10/10 Nice Teample ::):
 
еми да теи си е ас 3а първи път си бях напраил сервер имаше 60 акаунта мн се радвах и некво копеле вика нема спамиш скупе сру хаквам сервера ебаси 4им6ира :)
 
Не ви ли омръзна да хаквате сървъри без има причинА?
Този труд който са хвърлили хората вие го правите на........
Може би на вас ви е още рано но като порастете ще разберете за какво става дума и как ще се чувствате когато се трудите и даден човек ви "преебе" с извинение за израза...
По темата:
10/10 nice teample ::):

И тебе да са та хаквали 17 пъти без причина и ти ще хакваш така за щяло и нещяло,а пък и тоя много говори..!!!
 

И тебе да са та хаквали 17 пъти без причина и ти ще хакваш така за щяло и нещяло,а пък и тоя много говори..!!!

аз ли??? аз дори си нямам и понятие от "хакване на сървър" но имам 1-2 приятелчета който биха ми направили тая услуга :mm:::):
 
аз ли??? аз дори си нямам и понятие от "хакване на сървър" но имам 1-2 приятелчета който биха ми направили тая услуга :mm:::):

Вй сичките имате приятели хакери бах ва у ****
 
Хора и мен са ме хаквали много пъти и много пъти Трудът ми е отивал на вятара що ?? Щото някакво пишлеме е научило как се Дропва СЯЛ там нещо си и хаиде хак...Такива Чумата да ги трашне е малкоо... Хора (Хакери ) уважавайте Труда на Хората Искам да призная Protect Които ми Помогнa Много.... Мерси човек знам че има много пекани хора като него....
 
съгласен съм вас но сега всичко е така ако нямаш секурнат уеб по добре не трагвай да си правиш сървър вие кво научили сте се да правите сървър и аиде сървър еднодневка... !! Има си хора които разбират играйте в техните сървъри а и използвайте 0.9 или на дамиан сайта ако искате по заштитен.И се учете .. и не чакайте само наготово няма да ви дойте ей така някав пич и да ви каже ще ти дам платен уеб 0.9 и ще ти направа супер защита ! Пример за мене "Чаках на готово -UnknowN-" да ме научи на photoshop тои отричаше и му благодаря за това защото сега съм много по доволен че сам си права супер яки сигове и сам съм си научил почти всичко и мн хора ги харесват и се кефат и си знам мн работи и той(-UnknowN-) също го подвърди !!
 
Last edited:
КаКвО Ви прай кеф да Хаквате Сървъри и Сайтове... Това немога да разбера.... ?! Да Ви. Е*А Мамата.... на Всички който Хаквате Сървърите на ХОРАТА БЕЗ ПРЕЧИНА :finger::finger: . Но дори и да има пречина нетряа да им ги хаквате... Хора са се мъчили... С часове... А вие накрая да им Серете на Труда....

Извинявам се за Израза ама си е така !! Да им Серете на ТРУДА !!!