[Release] FrienzMu MuWeb Teample

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
100% Sql inject fixed ?
What suppors season 2 , 3 ?
Add stats,fix,move,reset, working?
secured .htaccess ?
 

aLegRo0

New Member
Joined
Aug 20, 2008
Messages
419
Reaction score
22
seasone 3 Add stats,fix,move,reset, working
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
ok i will test it with sql inject and please upload it some another place to download with max speed not with 50kb/s
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:
ТОЯ ВЕБ ГО ХАКВАМ ЗА 1 МИН ДАЖЕ И ПО МАЛКО АМА МН ДУПКИ
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
BoMBa и кво гордееш ли се със смешния си приятел тоя форум не е за кви приятели имаш а точно за тва което прави "warden" такаче си трай и си давай оценката !! А тоя темплейт съм го използвал преди доста време тогава никой не ме хакваше ! Но сега е др !
браво 6/10 защото ми беше 1 от лубимите темп преди..
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:

1 Приятел,но не ти в такъф случай ти си ламера щом тфоя приятел го хаква за 1 минута.. и BTW кат имаш таквис приятели що не искаш помощ от тях ам спамиш тук ?!

По Темата: 10/10 Nice Template :) :yes:
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
За мене всеки който хакне сървър с който нищо не е заслижил да бъде хакнат не е човек. Всеки има право да държи сървър на каквото си иска. Едно е да откраднеш нечия работа и да те хакне автора заради това, че си му крал нещатата, и вече е съвсем друго:

Haker4o: admine davai itemi za da ne ti zamine saita i servera
ADMIN: e nqma da ti dam ti pyk pravi kakvoto iska6
Haker4o: ooooo taka li???? gledai sega kakvo stava

И гледаш след малко сайта е хакнат!

или

Hakera: ooooooooooo toq server ne me radva ! Aide 4ao !

И след малко е хакнат !

По темата: Браво много добър "Release" :wasntme: !
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
хахахаха наи големия ламер го слага това
1 приятелказа:

абе зле тва е темплейт а не е саит само са направили вида ти треа да си го за6тити6 и не се праи на хакер 4е не те хакнаха само 1 път
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Жалко, че не мога да хаквам иначе може би щяха да са +1 отгоре ;).
 

VaSkYyYyYyYyYy

New Member
Joined
Sep 30, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Не ви ли омръзна да хаквате сървъри без има причинА?
Този труд който са хвърлили хората вие го правите на........
Може би на вас ви е още рано но като порастете ще разберете за какво става дума и как ще се чувствате когато се трудите и даден човек ви "преебе" с извинение за израза...
По темата:
10/10 Nice Teample ::):
 

aLegRo0

New Member
Joined
Aug 20, 2008
Messages
419
Reaction score
22
еми да теи си е ас 3а първи път си бях напраил сервер имаше 60 акаунта мн се радвах и некво копеле вика нема спамиш скупе сру хаквам сервера ебаси 4им6ира :)
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Не ви ли омръзна да хаквате сървъри без има причинА?
Този труд който са хвърлили хората вие го правите на........
Може би на вас ви е още рано но като порастете ще разберете за какво става дума и как ще се чувствате когато се трудите и даден човек ви "преебе" с извинение за израза...
По темата:
10/10 nice teample ::):

И тебе да са та хаквали 17 пъти без причина и ти ще хакваш така за щяло и нещяло,а пък и тоя много говори..!!!
 

VaSkYyYyYyYyYy

New Member
Joined
Sep 30, 2008
Messages
33
Reaction score
0

И тебе да са та хаквали 17 пъти без причина и ти ще хакваш така за щяло и нещяло,а пък и тоя много говори..!!!

аз ли??? аз дори си нямам и понятие от "хакване на сървър" но имам 1-2 приятелчета който биха ми направили тая услуга :mm:::):
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
аз ли??? аз дори си нямам и понятие от "хакване на сървър" но имам 1-2 приятелчета който биха ми направили тая услуга :mm:::):

Вй сичките имате приятели хакери бах ва у ****
 

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
Хора и мен са ме хаквали много пъти и много пъти Трудът ми е отивал на вятара що ?? Щото някакво пишлеме е научило как се Дропва СЯЛ там нещо си и хаиде хак...Такива Чумата да ги трашне е малкоо... Хора (Хакери ) уважавайте Труда на Хората Искам да призная Protect Които ми Помогнa Много.... Мерси човек знам че има много пекани хора като него....
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
съгласен съм вас но сега всичко е така ако нямаш секурнат уеб по добре не трагвай да си правиш сървър вие кво научили сте се да правите сървър и аиде сървър еднодневка... !! Има си хора които разбират играйте в техните сървъри а и използвайте 0.9 или на дамиан сайта ако искате по заштитен.И се учете .. и не чакайте само наготово няма да ви дойте ей така някав пич и да ви каже ще ти дам платен уеб 0.9 и ще ти направа супер защита ! Пример за мене "Чаках на готово -UnknowN-" да ме научи на photoshop тои отричаше и му благодаря за това защото сега съм много по доволен че сам си права супер яки сигове и сам съм си научил почти всичко и мн хора ги харесват и се кефат и си знам мн работи и той(-UnknowN-) също го подвърди !!
 
Last edited:

vesichaa

Active Member
Joined
Aug 17, 2008
Messages
522
Reaction score
149
КаКвО Ви прай кеф да Хаквате Сървъри и Сайтове... Това немога да разбера.... ?! Да Ви. Е*А Мамата.... на Всички който Хаквате Сървърите на ХОРАТА БЕЗ ПРЕЧИНА :finger::finger: . Но дори и да има пречина нетряа да им ги хаквате... Хора са се мъчили... С часове... А вие накрая да им Серете на Труда....

Извинявам се за Израза ама си е така !! Да им Серете на ТРУДА !!!