[Release] FrienzMu MuWeb Teample

Put only websites + secure ^^ noobz nobody go to use it (only the noobz)
 
КаКвО Ви прай кеф да Хаквате Сървъри и Сайтове... Това немога да разбера.... ?! Да Ви. Е*А Мамата.... на Всички който Хаквате Сървърите на ХОРАТА БЕЗ ПРЕЧИНА :finger::finger: . Но дори и да има пречина нетряа да им ги хаквате... Хора са се мъчили... С часове... А вие накрая да им Серете на Труда....

Извинявам се за Израза ама си е така !! Да им Серете на ТРУДА !!!

А по добре ли е 1 седмица да се мъчиш да си късаш нервите да си направиш темплейт и после някав бот ти откраднал темплейта и насичко отгоре написал Template by ******* еми извинявай много ама е такова ботче хака му е малко!Ако създателите на vBulletin хванат форум без лиценц(откраднат)какво правят спират форума веднага и после съдят.....(давам пример пуснах си темплейта в РеаЛ Му и о6те на следва6тия ден си видях темплейта в друг сървар и наи ме подразни надписа Template by *******)

Има и хакери които разбра ли как се хаква и почват наред(за което съм сагласеч че е пулна глупост и "хакера" треа да пострада по едил или друг начин)(преди време и мене са ме хак без ни6то и много се дразнех затова призовам ако няма при4ина не хакваите или правете като РеаЛ 4овека като хакне казва на хоста каде има дупки и ако има време помага)

Това е от мен дано да разбрахте за какво говоря....
 
EvoLuTioN много добра реч и дано сички "ХАКЕРИ" да им изсъхнат рацете пред ПЦ то....
 
EvoLuTioN много добра реч и дано сички "ХАКЕРИ" да им изсъхнат рацете пред ПЦ то....
Подкрепям те :handshake:!!
 
сичките сте големи отворковци ... хакери (Ха-Ха-Ха)еба си смешниците...що не хакнете някои от известните сървъри примерно като: bz и тем подобни ами се хвалите на хората дето хал хабер си нямат от сферата php ...кво да говоря на тва ако се вика хакер...Бомба ти пък ще ми се правиш на хакер дето немоиш си настроиш с guide sygate фаируал...Боже Боже...