[Release] DragonMu web

antistaro

New Member
Joined
May 10, 2009
Messages
298
Reaction score
41
Здравейте потребители!
Отказах се от му нямах време .... и попитах в сайта дали ви е нужен сайта ми.Реших с всички да го споделя не с един или двама.
Image





Links:
http://www.megaupload.com/?d=Z67V509J
404 - Page Not Found - GameFront
2shared.com - free file sharing and storage
http://4storing.com/pnv8jl/0cc86a3ed18054045df40c3a58d8a082.html

Credits:
Antistaro
killar4eto
darksteam
lycan for header
ReaL
Damian
Backo
който съм забравил да пише
defence: от моя гледна точка е горе долу защитен около 46%.
а ако мохнете phpmyadmin и други такива защитата ще се увеличи горе долу до 80% или 75%.
Моля не махайте credits
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NeoGame
ReaL, Damian, Backo ??! Къде са ?

defence: от моя гледна точка е горе долу защитен около 46%.
а ако мохнете phpmyadmin и други такива защитата ще се увеличи горе долу до 80% или 75%.
Моля не махайте credits

Математик ше та прайм...
 
well.. this is only the battlezone style by damian and real..
he only reskin it
so
0/10
 
10/10 ще сложа secure и ще фиксна някой работи и ако ми позволиш анти ще ти го пратя да го качиш като ъпдейт :) ..., но ще е макс след 3 - 4 дена :)
 
  • Like
Reactions: antistaro
10/10 ще сложа secure и ще фиксна някой работи и ако ми позволиш анти ще ти го пратя да го качиш като ъпдейт :) ..., но ще е макс след 3 - 4 дена :)
като ти знам защитите взимаш от MuWeb 0.8 на Bupyc лайната и ги прибавяш "скрий се"
 
Ти си бил много отворен гледам.... май скоро не ти е играла топоришката по врата...... ай чезвай от тука ве!
Взимал съм бил.... да са хакнали MuWeb 0.8 Repack който направих?? Не, аре скрий са, че ми ревеш за едно дърво!
 
  • Like
Reactions: antistaro
като ти знам защитите взимаш от MuWeb 0.8 на Bupyc лайната и ги прибавяш "скрий се"

абе еи лайненце
1-во мефо и киллара тука са наи добрите PHP кодари
2-ро ти и тва немоиш.

затва си малчи и си трай
 
  • Like
Reactions: antistaro
като ти знам защитите взимаш от MuWeb 0.8 на Bupyc лайната и ги прибавяш "скрий се"

Завистта е голямо нещо ейй..
 
10/10 ще сложа secure и ще фиксна някой работи и ако ми позволиш анти ще ти го пратя да го качиш като ъпдейт :) ..., но ще е макс след 3 - 4 дена :)

как няма да ти позволя. ако имаш време ще се радвам много!Благодаря пич

j3imzg3nil this is darks 0.1 ;) and reskin by me
 
antistaro не ми ли каза преди по скайп че серино ти го е дал а ? стига лъга братле ако искаш влизам ти в компа праиш 1 докомент 1024x768 и почваш да работиш с photoshop после и баннер ш напрайш да видя как ги правиш ламер смотан само знаеш да присвояваш трудът на хората .. скрии се брато не те ли е срам от самия себеси направи нещо твое да те пофалят .. !
 
antistaro не ми ли каза преди по скайп че серино ти го е дал а ? стига лъга братле ако искаш влизам ти в компа праиш 1 докомент 1024x768 и почваш да работиш с photoshop после и баннер ш напрайш да видя как ги правиш ламер смотан само знаеш да присвояваш трудът на хората .. скрии се брато не те ли е срам от самия себеси направи нещо твое да те пофалят .. !

serino ми бе дал една друга глупост тук доста хора са очевидци как правех ри скин такаче не ми говори и оня беше гола вода ....
 
ей братле не се прави на некаф щот си знаеш положението ако искаш да направим така както казах горния пост влизам ти в компа и почваш да правиш баннер , бекграунд , лого .. :) професионалиста
 
ей братле не се прави на некаф щот си знаеш положението ако искаш да направим така както казах горния пост влизам ти в компа и почваш да правиш баннер , бекграунд , лого .. :) професионалиста

айде и на serino web-a e базиран на battlezone а тоя е базиран на darks 0.1 такаче си замълчи и се отегли стига спам