[Release] DragonMu Official Web Package

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
4744004w.png
Здравейте.
От много време на сам,се чудех дали да реализирам сайта поради причината че много хора ме молиха да и го дам,продам,подаря и т.н . Така и на никой не го дадох и благодарение на това за момента сайта го нямат повече от 4 , 5 души (предполагам) . И ето че тази вечер реших да споделя този "уникален"(както някои го наричаха) дизайн със някои нови модули със вас .

Сайта е доста добре защитен опитал съм да махна и изчистя всички възможно бъгове и дупки и съм нямал никакви проблеми докато бях със него. Никъде няма нито дупка,нито "shell" . Но все пак ако някои открие нещо,моля да пише във темата .​

Също така има възможност да избирате по колко точки на рес да дава за всяка определена раса .

Парола на архива : dragon

Начин на инсталация :




Трябва да промените следните файлове със host,user и pasword.
htdocs/config.php
config/config.php
config/configr.php



  • Credits : Life , eXecuteR , Denislav , MeMoS , pOsHoBeLloxD , darkkingh


Линк за теглене : DragonMuSite.rar | Game Front


Снимки на сайта(във момента нямам възможност да предоставя друга) :​


П.С : Въпреки че това знам че няма да стане ще помоля без глупави коментари ! НА КОЙТО НЕ МУ ПОНАСЯ ДА СЕ ИЗНАСЯ !
 

Attachments

  • cats2.jpg
    cats2.jpg
    54.1 KB · Views: 675
  • cats33.jpg
    cats33.jpg
    174.4 KB · Views: 773
Last edited:
are you sure nobody hacked it ? what's with the deface.php file ?
 
every file is for security,defeace was for transfer the defeace attacks and to add it in simple file to see the log ;) web is perfect
 
10/10
Credits template: pOsHoBeLloxD
4744591t.png
 
Харесва ми !!! Добра работа :)
 
Човек да ти даде нещо и ти да го споделиш. Това ще ми е за урок, да не ти давам нищо НИКОГА!
 
аз го имах тоя саит отдавна :Д но браво за реализа :П
 
От темплейт за MuCore, @darkkingh го интегрира в X-Project Last Web, по моя молба, след това ти го поиска и ти го дадох, хайде не се прави на много оборотен, защото си пълно нищо!
 
  • Like
Reactions: Advanter
Както каза ProudMU, АЗ го интегрирах за X-Project уеба по негова молба!
 
  • Like
Reactions: Life
За теб знам че имаш заслуги по сайта ;) и следователно си имаш и кредити .
 
Здравейте , Уеб-а е перфектен но като тръгна да адвам статс , Ресвам И сменям класа на героя не става нищо .. ще помоля да помогнете ако може .

благодаря предварително :)
 
Last edited:
Оправих се , Уеба е перфектен , който го използва няма да сгреши браво Life продалжавай в същия дух . (bow)
 
  • Like
Reactions: Life
Тва че целия беше със дупки и бъгове и ги оправих ! А и съм добавил няколко нови модула !
 
в сайта има пропуски в защитата и много ненужни неща
дизайна на мен лично не ми харесва

ако смениш дизайна махнеш ненужните неща и оправиш защитата
всичко ще е 6