[Release] DragonMu Official Web Package

аз съм ги махнал още когато ми каза и защитата съм я подсилил
 
аз съм ги махнал още когато ми каза и защитата съм я подсилил

значи не си махнал всички и защитата не е оправена
аз когато пиша коментар значи съм погледнал
 
значи не си махнал всички и защитата не е оправена
аз когато пиша коментар значи съм погледнал

МеМос земи го фиксни и го качи на ново ;) :)
 
Тоя па ти за къв се помисли че да казваш на кой кво да прави ?
 
Тоя па ти за къв се помисли че да казваш на кой кво да прави ?

ми виж човека кво вика, е кво веднага нападаш ?
 
Тва че целия беше със дупки и бъгове и ги оправих ! А и съм добавил няколко нови модула !

Кой са тези модули ? И кой дупки си махнал аз в X-Project-a не съм виждал дупки ?
 
Още в темата написах за тъпите коментари !!! КОЙТО ИМА ПРЕТЕНЦИИ ДА СЕ ОБАДИ НА БОЙКО БОРИСОВ !
 
добре даваш сайт без инсталатор... полувината опции нему работят защото искат дата база и admins.php e цялото в еrror.... за какво си го къчил изобщо неми е ясно ...
 
Хахахахахахаа келеш тъп... е заради такива нагли ла*на като теб,не трябва да се качва нищо !!! Като си тъп и не може да си го нагласиш си е лично твой проблем шматка такава !
 
Life, стига напда, а този че глупав си е глупав!
 
Ами аман от олигофрени бе :D нямало база данни чак (rofl) и admins.php бил в грешки (rofl) ... не стига че всичко на готово и съм описал как се инсталира а тоя е толкова ТЪП и нагъл че чак има доблестта да пише ...
 
в сайта има пропуски в защитата и много ненужни неща
дизайна на мен лично не ми харесва

ако смениш дизайна махнеш ненужните неща и оправиш защитата
всичко ще е 6
С една дума що не каза смени целия саит :D
 
ох тоя Life горкичкия колко е прост, че и сам си дава thanks на постовете хахаха
 
  • Like
Reactions: enduwe
Вярно че не разбирам но питам и искам да разбера защо е така никой не се е родил умен .. но пък ти си баннат за това че си се родил умен *Life*
 
добре даваш сайт без инсталатор... полувината опции нему работят защото искат дата база и admins.php e цялото в еrror.... за какво си го къчил изобщо неми е ясно ...

това ти излиза защото не си настройл файловете
htdocs/config.php
config/config.php
config/configr.php
отваряш ги с notepad и слагаш sql паролата ти и user сайта не използва admin.php всичко се настройва от тези файлове
 
и в getmail / getname съм направил също и при регистрацийте ми изкачат грешки
 
Сайтчето за мен е супер няма проблеми тествах го незнам вие какви грешки имате
 
  • Like
Reactions: Life