[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25

Много голямо самочувствие имаш, вземи слезни на земята, че ми ставаш смешен вече. Къде съм споменал, че нямам оригинален уиндоус?! И ти след като си такъв "спец" я ми кажи какви са тези "огромни" разлики между купения и приатския уиндоус освен че имаш поддръжка при платения...?

Това, че ти примерно си свалил някакво жалко подобие на уиндоус от замундата е друг въпрос.

Там е въпросът- не съм свалял от замундата.


Относно разликите?
Малко ли ти се струва грижата за Windows all by yourself?
Не мислиш ли, че е досадно да преинсталираш на два месеца?,а рисковано?
Явно си прекалено млад, за да си се сблъсквал с този проблем, но когато имаш на компютъра 1 терабайт важна информация и трябва да я прехвърлиш, защото си с пиратски софтуер- тогава ще усетиш разликата между легалното и нелегалното.

Не ме наричай спец, наричай ме реалист.
Защото, когато един ден седнеш зад кошницата си и забележеш, че всичките ти банкови акаунти са със сменени пароли и това се дължи на неъпдейтването на Windows - тогава , my boy, ще разбереш разликата.
Тогава ще усетиш тръпката.
 
Карал съм 3 години с пиратски уиндоус без да го преинсталирам и още щях да карам ако не се беше развалил хард диска. След 1-та година даже хванах отвратителен вирус който ми зарази всичките файлове и направи доста пумии, но аваста оправи нещата и 2 години пълноценно съм си ползвал без никакви проблеми уин-а. ;)

Въпроса е какво копие притежаваш.
 
Last edited:
Карал съм 3 години с пиратски уиндоус без да го преинсталирам и още щях да карам ако не се беше развалил хард диска. След 1-та година даже хванах отвратителен вирус който ми зарази всичките файлове и направи доста пумии, но аваста оправи нещата и 2 години пълноценно съм си ползвал без никакви проблеми уин-а. ;)

Въпроса е какво копие притежаваш.

facepalm23.jpg


карах една година с пиратски линдолс идеята не е че не държи много а че не е защитена както платената платената получава постоянно ъпдейти за сякакви новоизлезнали вируси и сякакви такива екстри ама това е българина според него безплатното е на нивото на платеното...
 
Карал съм 3 години с пиратски уиндоус без да го преинсталирам и още щях да карам ако не се беше развалил хард диска. След 1-та година даже хванах отвратителен вирус който ми зарази всичките файлове и направи доста пумии, но аваста оправи нещата и 2 години пълноценно съм си ползвал без никакви проблеми уин-а. ;)

Въпроса е какво копие притежаваш.

facedesk.jpg
 
Стига срахте върху темата!

Скоро се започва интензивен тест по сървър файловете (което означава - по-бързо фиксване на бъгчетата и, евентуално, нови Beta update-и) :)
 
Стига срахте върху темата!

Скоро се започва интензивен тест по сървър файловете (което означава - по-бързо фиксване на бъгчетата и, евентуално, нови Beta update-и) :)

РеаЛ-чо, недей ми използва сложни думички, ами влизай в CS да ти пръскам дупката.
 
РеаЛ-чо, недей ми използва сложни думички, ами влизай в CS да ти пръскам дупката.

Ооо, CS а? :D: Давай IP.
 
  • Like
Reactions: vesichaa
anyone can tell me what ports must open????????????????????
 
anyone can tell me what ports must open????????????????????

In router: 44405,55901,55903
In firewall: Block to: MySqlld.exe, Dataserver(s), ExDB, Eventserver, Rankingserver, SQL Server Windows NT and ports: 1431, 1433, 1434.
The ONLY programs you need to allow are: JoinServer,GameServer(s) and Connectserver.exe.


USE Thanks button :]
 
  • Like
Reactions: numafute
i know what i need block i need know why players get disconnect evry 3 or 10 minuts lagging and dc :S
 
and one more why i cant add tree skills on shops?
 
OMG 0.o ! have you ever play S3 Ep2 ,s4,s5 ?

yes i have play i ask cuz master say fully work skill tree

and one more

i have make summoner with edioter i go enter game with my summoner and is laggin and say loading i wait 3 or 6 minut and i close game why ???
 
yes i have play i ask cuz master say fully work skill tree

and one more

i have make summoner with edioter i go enter game with my summoner and is laggin and say loading i wait 3 or 6 minut and i close game why ???

dd25196-grammardic.jpg
 
what u don't understand idiot i make summoner character with maker and i run client i enter my password i see the 2 my characters and i select summoner i connect with summoner and i can't enter because it say all time loading screen ........ :mad:
 
Last edited:
what u don't understand idiot i make summoner character with maker and i run client i enter my password i see the 2 my characters and i select summoner i connect with summoner and i can't enter because it say all time loading screen ........ :mad:

Learn English man.
Your English is beneath criticism.

You are making 15+ mistakes in one sentence.

Btw, Editor + This server files = bullcrap