[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25

sNG ви закопа в земята направо... Аз също съм с нелегален уиндоус, но много малко проблеми съм имал относно него /даже бих казал хич/. Ако се яви нещо случайно му търся решението... Не да перпеля на главите на другите, че еди кой си не го бил направил като хората или незнам си там кво... Първо станете вие безгрешни, а след това чак обсъждайте Microsoft ли ще е или някой си там друг... А относно MSE, лисичок ти някога ползвал ли си я? Може да съдиш по нещо, едва когато си го ползвал... А на теб много не ти личи да си я теглил дори.. А аз лично съм с нея откакто sNG пусна тема тука и съм доволен във всички аспекти.. Нито един яд нямам с нея нищо.. Така, че който и да било преди да пише нещо на своя глава първо да го подкрепи с някакви знания, а не с голяма уста..
 
Къде съм споменал, че имам проблеми с нелегалния уиндоус бе баламурници? Само пишете без да знаете. Но иначе искрено ме засмяхте с някои от коментарите. Все повече се обеждавам, че има доста деца в този форум или по-лошо, балъци без собствено мнение.
 
@Richjis
here is the sql query =)

Code:
SET QUOTED_IDENTIFIER ON 
GO
SET ANSI_NULLS ON 
GO


/****** Object:  Trigger dbo.Restrict_IntLUP    Script Date: 21.6.2009 19:47:35 ******/
ALTER  TRIGGER [Restrict_IntLUP] ON [dbo].[Character] 
after Insert 
as 
Update [Character] set [Character].LevelUpPoint=0 From Inserted 
Where [Character].accountid=inserted.accountid 
and [Character].name=inserted.name


GO
SET QUOTED_IDENTIFIER OFF 
GO
SET ANSI_NULLS ON 
GO

it will set the starter points to 0 :D, Update [Character] set [Character].LevelUpPoint=0 From Inserted

change the "0" to anything u want :D good lucky
 
Ехо говорилнята е отворена...
 
Къде съм споменал, че имам проблеми с нелегалния уиндоус бе баламурници? Само пишете без да знаете. Но иначе искрено ме засмяхте с някои от коментарите.

Имаш мнение създадено ползвайки нелегален Windows.
Щом не ползваш легален Windows, значи ти нямаш право на мнение.
Ти не си видял възможностите на легалният Windows.


Баламурници не е точната дума да назовеш човекът, който те превъзхожда.
Така де, не видях някакъв довод, който по някакъв начин да ме обори.
 
can some one post manashield configs & bk iner strenght?

Iner strenght : 2millons hp
manashield: mis mis mis mis :(


ohh. almost forgot . this Threat its about DarksTeam Season 3 episode 2 beta 22 release ....
Or Windows chit chat ?¡???¡
Go off topic ppl (fubar)
 
@Richjis
here is the sql query =)

Code:
SET QUOTED_IDENTIFIER ON 
GO
SET ANSI_NULLS ON 
GO


/****** Object:  Trigger dbo.Restrict_IntLUP    Script Date: 21.6.2009 19:47:35 ******/
ALTER  TRIGGER [Restrict_IntLUP] ON [dbo].[Character] 
after Insert 
as 
Update [Character] set [Character].LevelUpPoint=0 From Inserted 
Where [Character].accountid=inserted.accountid 
and [Character].name=inserted.name


GO
SET QUOTED_IDENTIFIER OFF 
GO
SET ANSI_NULLS ON 
GO

it will set the starter points to 0 :D, Update [Character] set [Character].LevelUpPoint=0 From Inserted

change the "0" to anything u want :D good lucky


Thanks this worked.

But i think i found a bug. When you make a new account you can login, then logout without creating character and then login again and you can create summoner, or you can create character and delete it and there will be option to create summoner.
 
Thanks this worked.

But i think i found a bug. When you make a new account you can login, then logout without creating character and then login again and you can create summoner, or you can create character and delete it and there will be option to create summoner.
u must have other character, to be able to create summoner.
So is not a bug :D:
 
Идеята ми беше следната.
Вие се оплаквате, че имате бъгнат Windows.
Вие все сте недоволни от нещата, които ви се предлагат, но не си давате сметка, че вие не сте платили за това нещо, а на всичкото отгоре искате и всичко да си ви върви без проблем.
Да, ама не.

Много голямо самочувствие имаш, вземи слезни на земята, че ми ставаш смешен вече. Къде съм споменал, че нямам оригинален уиндоус?! И ти след като си такъв "спец" я ми кажи какви са тези "огромни" разлики между купения и приатския уиндоус освен че имаш поддръжка при платения...?

Това, че ти примерно си свалил някакво жалко подобие на уиндоус от замундата е друг въпрос.
 
how setting chaos machine??????????? i use 100 and is 0%
 
why some time arena or anyone town is lagging and them disconnect i have open ports 44405 , 55901 , 55903 tcp/upd