[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25

CashShopServer ми го заси4а за вирус :bomb::crash::crash::mad:(doh)

Аз бях постнал unpack-нат cashshopserver, ама някой ми е изтрил поста, което ме навежда на мисълта, че в тези файлове наистина има вируси.
 
Аз бях постнал unpack-нат cashshopserver, ама някой ми е изтрил поста, което ме навежда на мисълта, че в тези файлове наистина има вируси.
Определено мисленето не ти се отдава.
Ако в cashshopserver-а имаше вирус, мислиш ли, че щях да го кача?

А колкото до твоя cashshop - качи го наново.
 
1

need .net frame 3.5 or visual redistributable 2008?? my gs dont start with the new dll & .ini :(
 
need .net frame 3.5 or visual redistributable 2008?? my gs dont start with the new dll & .ini :(

OFCOURSE!
Download details: Microsoft .NET Framework 4 (Web Installer)


Относно 'вируса в файловете':
2283004m.png
 
Last edited:
Абе мани я тая пробитата антивирусна на Microsoft. Има още много да учат докато стигнат нивото на останалите антивирусни софтуери които са от доста дълго време в този бранш.
 
файловете са супер 10/10 а има ли баланс между героите?
 
Абе мани я тая пробитата антивирусна на Microsoft. Има още много да учат докато стигнат нивото на останалите антивирусни софтуери които са от доста дълго време в този бранш.

Абе като те гледам ти си прост антивирусната си е много добра ако се замислиш малко всички антивирусни са създадени ЗА WINDOWS и ако имаше нещо в главате щеше да се сетиш че микрософт имат много умения в защитите,което значи че имат антивирусни,каквито даже и неможеш да си представиш това,че това е 1вата достъпна за нас (потребителите) незначи че те нямат оптит (даже обратното).
И преди да пишеш коментари се замисляй малко!
 
Майкрософт може да не могат да направят една свястна ОС, но да си защитават скъпите боклуци със сигурност ще се постараят ;)
 
Щото другите са по-прецакани от на Microsoft :D
 
Защо не спрете да обсъждате Microsoft, като до сега сигурно не сте се докоснали до нещо тяхно, но да е легално?
Защо все намесвате Microsoft във вашите си шитни, които сами сте си ги забъркали?
Защо аз като човек, който изполва голяма част от тяхния софтуер- легално съм нямал никакви проблеми?
Защо винаги, когато съм им се обаждал, винаги съм получавал решение на достатъчно високо ниво?

Започнете да търсите грешките в себе си, а не в останалите.
Ако Microsoft не ставаха- те нямаше да бъдат на това място.
Като плюете по някой- поне имайте някакво покритие.

@lisichok: Въобще някога пробвал ли си MSE? Въобще сядал ли си зад, компютър, който не спада към определението Home PC?
Въобще някога ползвал ли си легална антивирусна или въобще легален софтуер?

Знаете ли въобще кои хора стоят зад Microsoft?
Знаете ли, че ако ги нямаше тях- компютрите щяха да са отживелица?
Мамъ и тати щяха още да се редят по дългите опашки за 2 кутийки маргарин.

Ходите да стъпвате в дълбоки води, а нямате абсолютно никакво покритие.
Доводите ви са меко казано ограничени.
 
sNG съгласявам с теб на 120% !!! Разлика между една легална опрерационна система и една нелегална е огромна ! Най-простия пример... ползвах Windows 7 Home Premium нелегален и имах бая дефекти... сега съм с оригинален и що да видя няма ги дефектите и няма главоболията :) А и още нещо тези които са имали проблеми с инсталацията на SQL 2000 под Windows 7, замисляли ли се защо им прави бели ?! Мисля, че сега ще се досетите каква може да е една от причините за това (dance2)

П.С: Един човек пробвал нещо оригинално би повторил ! (nqh)
П.С2: Извинявам се за това което съм писал, защото е извън темата !!!
 
Last edited:
Защо не спрете да обсъждате Microsoft, като до сега сигурно не сте се докоснали до нещо тяхно, но да е легално?
Защо все намесвате Microsoft във вашите си шитни, които сами сте си ги забъркали?
Защо аз като човек, който изполва голяма част от тяхния софтуер- легално съм нямал никакви проблеми?
Защо винаги, когато съм им се обаждал, винаги съм получавал решение на достатъчно високо ниво?

Започнете да търсите грешките в себе си, а не в останалите.
Ако Microsoft не ставаха- те нямаше да бъдат на това място.
Като плюете по някой- поне имайте някакво покритие.

@lisichok: Въобще някога пробвал ли си MSE? Въобще сядал ли си зад, компютър, който не спада към определението Home PC?
Въобще някога ползвал ли си легална антивирусна или въобще легален софтуер?

Знаете ли въобще кои хора стоят зад Microsoft?
Знаете ли, че ако ги нямаше тях- компютрите щяха да са отживелица?
Мамъ и тати щяха още да се редят по дългите опашки за 2 кутийки маргарин.

Ходите да стъпвате в дълбоки води, а нямате абсолютно никакво покритие.
Доводите ви са меко казано ограничени.


Браво братле, толкова много въпроси, че чак се обърках вече.
И много яко ги затапи :boff:(friends)


Edit:
Към lisichok.
Айде като си толкова отворен направи ти една анти-вирусна и тогава говори.
А пък ако постигнеш и 1/100000000 от това което са постигнали Майкрософт...ще те призная...( в което се съмнявам долбоко да стане )
 
Last edited:
Zamunda.NET :: Логин гледайте това филмче.Microsoft всичко е перфектно.Ако не бяха те сега нямаше и този форум да го има.Нелегалните Windows,програми е ясно че имат бъгове,но купете си един Windows и тогава елате ми се оплаквате
 
  • Like
Reactions: bogodux
problem fixed now testing on Windows Server 2008 enterprice & sql2005
just look
2285566C.jpg

2285567m.jpg


not bad?

PD: Offcoz W2k8 craked :p
 
Идеята ми беше следната.
Вие се оплаквате, че имате бъгнат Windows.
Вие все сте недоволни от нещата, които ви се предлагат, но не си давате сметка, че вие не сте платили за това нещо, а на всичкото отгоре искате и всичко да си ви върви без проблем.
Да, ама не.