[AD] DarkEvilMu 1.0m Exp: 700x Drop: 80%

Ок.. но знаи че отношението не съм го изявил към теб.. и сървара е офлаин знаех си че е несериозен DarkEvil сега къф е другият проблем ? :D
 
Ок.. но знаи че отношението не съм го изявил към теб.. и сървара е офлаин знаех си че е несериозен DarkEvil сега къф е другият проблем ? :D

Проблема е там, че реших да базикам из Windows-a :)
До ся съм преинсталирал каруцата :p
 
Еми така е като не зимаш нещата на сериозно и не разбираш и базикаш там кадето не ти е работата .. за това постоянно преинсталираш поне това можеш....
 
Еми така е като не зимаш нещата на сериозно и не разбираш и базикаш там кадето не ти е работата .. за това постоянно преинсталираш поне това можеш....

Виж какво, престани да ме занимаваш с глупостите си.
Намери си друго занимание, безинтересен си на всички.
Как очакваш да ти се помогне, като първо нямаш заслуги за това и второ си дразнител ? Не ме занимавай повече с тъпотиите си ! ! !
 
Несериозен си :) и за теб всичко е тъпотия не очаквам от теб помощ. Продължаваи да базикаш щаигата си и успех.
 
Ок.. но знаи че отношението не съм го изявил към теб.. и сървара е офлаин знаех си че е несериозен DarkEvil сега къф е другият проблем ? :D
Няма значение към кой е отношенито ти си оставаш същия въшкар !
 
Несериозен си :) и за теб всичко е тъпотия не очаквам от теб помощ. Продължаваи да базикаш щаигата си и успех.

Почваш да ме дразниш и накрая ще базикам майкати от доло (xaxa)

Ти си толкова смотан, че нямаш право да са обесняваш на НИКОЙ от форума.

И за да не кажеш, че съм лош човек, ще те поздравя с една песен ! ! !


ПОЗДРАВ ЗА @USER39, НАЙ-ГОЛЕМИЯ ПУТЕШНИК В ДАРКСТЕАМ ФОРУМА! ЗНАМ, ЧЕ СЕ ЧУДИШ КЪДЕ Е ПОЗДРАВА ИНДЯНЕАЦО, ПРОСТО КЛИКНИ ВЪРХО ЧЕРВЕНИЯ ТЕКСТ И СЕ НАСЛАЖДАВАЙ НА ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО НАПРАВЕНО ЗА ТЕБ В ТОЗИ ЖИВОТ!
 
  • Like
Reactions: Wurlol
Незнаеш нищо и не можеш да кажеш нищо за мен спамерчо не съм киоръв.. песента е тъпа като теб как я намери :O учудващо си тъп
 
Незнаеш нищо и не можеш да кажеш нищо за мен спамерчо не съм киоръв.. песента е тъпа като теб как я намери :O учудващо си тъп

Ако тази песен е тъпа и трябва да си мега тъп (xaxa)
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
Нещо такова .. :D ае момчета стига вече сме оспамвали темата ако може някои да я изтрие и да направи нова. Без спамове повече.
 
Нещо такова .. :D ае момчета стига вече сме оспамвали темата ако може някои да я изтрие и да направи нова. Без спамове повече.

Ти си ултра мега малоумен ! 1-во оспами форума, после стига спамове, не знам си кво си. Абе момче ела малко на мене си. Ти не разбра ли, че си въшкар, на който никой няма да обърне внимание и да помогне с каквото и да е. Ти не заслужаваш дори да си с форума, единствения ти принос са безполезни теми и спам отговори. Теб трябва да ти забранят със закон да посещаваш който и да е форум. Ти си напаст за човечеството и лошото е, че прекалено много си вярваш, но не се притеснявай, накрая ще свършиш като @Life ! ! ! Дано последния ти пост не е като неговия:

Цитирам:
Аре бе @DarkMaster, защо не ме баннеш или не смееш ?

Това беше последния му тъп пост, какъв ли ще е твоя (think)
 
DarkEvil има и други акаунти от 2008 още когато е създаден форума.
спам=флоод едно и също и двете неща значат извън темата коментари/постове!
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
Много ме радват толкова безсмислени коментари.
Аргументирането с лъжи е толкова жалко, че направо ме хваща срам да чета подобни коментари.

Псувате се като каруцари, обиждате майките си, заканвате се един на друг и това всеки ден, във всяка тема.
Прибирате се от училище и първата ви работа е да се заядете с някой.
Правилно. Правете го, ама го правете ако можете ,апък ако можете- го правете качествено.
Вмомента, нито DarkEvil, нито user39 сте в състояние да се оплюете качествено, щото сте на един хал.

Псувате се, обиждате се, а резултата е никакъв.
Такива будали ли сте, не мога да разбера.
Правите нещо, от което файда нямате, резултат не се вижда... само плещите тъпотии. Важното е ,че правите нещо.
Като колата боксува, нищо, че седи на едно място. Важното е ,че прави нещо.

Относно модератори и администратори.
Васко заплаши народа, че ще има наказания.. кел файда.
Правила- никакви.
Безредието е на власт.

Еминем си го е казал:
"Nowadays, everybody wanna talk like they got something to say, but nothin comes out when they move they lips.Just a buncha gibberish".
 
  • Like
Reactions: Wurlol and DarkEvil
Много ме радват толкова безсмислени коментари.
Аргументирането с лъжи е толкова жалко, че направо ме хваща срам да чета подобни коментари.

Псувате се като каруцари, обиждате майките си, заканвате се един на друг и това всеки ден, във всяка тема.
Прибирате се от училище и първата ви работа е да се заядете с някой.
Правилно. Правете го, ама го правете ако можете ,апък ако можете- го правете качествено.
Вмомента, нито DarkEvil, нито user39 сте в състояние да се оплюете качествено, щото сте на един хал.

Псувате се, обиждате се, а резултата е никакъв.
Такива будали ли сте, не мога да разбера.
Правите нещо, от което файда нямате, резултат не се вижда... само плещите тъпотии. Важното е ,че правите нещо.
Като колата боксува, нищо, че седи на едно място. Важното е ,че прави нещо.

Относно модератори и администратори.
Васко заплаши народа, че ще има наказания.. кел файда.
Правила- никакви.
Безредието е на власт.

Еминем си го е казал:
"Nowadays, everybody wanna talk like they got something to say, but nothin comes out when they move they lips.Just a buncha gibberish".

Прав е!

След този пост, аз нямам какво да кажа.
Освен едно @sNG, кога си ме видял да се заяда с някой, без причина ?
 
Найстина е прав.Нека модератор почисти темата и да се спре с спама/флууда.
 
Найстина е прав.Нека модератор почисти темата и да се спре с спама/флууда.

Направо я изтрийте, аз като си оправя сървъра да върви без проблем, ще си пусна нова. ;)