[AD] DarkEvilMu 1.0m Exp: 700x Drop: 80%

дам той работи с стари дати по му е удобно :D
 
шшшшшшшшшшшшТ, поправих са :D Извинети!

Вече съм онлайн :) Всички проблеми по сървъра, ОПРАВЕНИ!

Желая ви приятна игра :)

Моля някой Модератор ДА ИЗЧИСТИ ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ В ТЕМАТА И ДА Я ПРЕИМЕНУВА!

[AD] RaiseMU | Exp: 250x / Drop: 70 | Good zen system!
 
Айде късмет от мен :)
Знам ,че ще се заминаваш серизно със сървъра
10/10

Забелязах ,че във сайта си ми копирал от моята тема описанието (nqh) радвам се ,че на някой му е харесало
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
http://raise.no-ip.org/modules/register.php


Warning: require_once(sql_inject.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'sql_inject.php' (include_path='.;C:\Program Files\xampp\php\pear\') in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4


Некви грешки... :D
 
http://raise.no-ip.org/modules/register.php


Warning: require_once(sql_inject.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'sql_inject.php' (include_path='.;C:\Program Files\xampp\php\pear\') in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4


Некви грешки... :D

Ти нормален ли си бе момче ?

http://raise.no-ip.org/?op=register

Не са опитвай да правиш неща, които няма да оспееш ! ! !
 
И кво си мислиш че правя ?? Кво ми се кефиш като вобще не си се постарал за уеб-а.. :d
 
Last edited:
http://raise.no-ip.org/modules/register.php


Warning: require_once(sql_inject.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'sql_inject.php' (include_path='.;C:\Program Files\xampp\php\pear\') in C:\Program Files\xampp\htdocs\modules\register.php on line 4


Некви грешки... :D


И ?
 
Абе мани го тоя смешник, той оня ден му обяснявах по скайп като на идиот какво е xampp, днес се прави на остроумен.
 
DarkEvil - Не ми се прави на умен пред другите защото това не е истина .. кога си ми обяснявал кво е xampp бе.. по точно ми препоръча да махна easy php и да сложа xampp и аз те питах дали има за Win7 x64..

Естествено че знам какво е xampp ..

Питах те за едно нещо и така не можа да ми помогнеш нали си разбирач ?? имаш си екип .. (rofl)

Относно сървара аз мисля че първо сичко се преценява и тогава се пукса не е ли така ? Рам-та ти е недостатачна .. кои ли знае за напред още колко проблеми..

Ако е сериозен земи купи един домейн не е скъп.

Относно дизайна на сайта земи го разкраси малко всичко ти е на готово.
Файловете , сайта

+

Айде късмет от мен :)
Забелязах ,че във сайта си ми копирал от моята тема описанието (nqh) радвам се ,че на някой му е харесало

:arf2:
 
Аз лично никога не бих почнал такъв сървар. Секи си преценява и мисля че моита преценка е добра 2/10 .. - 2 за старанието че се опитваш да оправиш проблема с рамта.. :D интересно ми е преди как не ти е създавала проблеми може би щото фаиловете ти доидоха на готово ? ;d Или ще се оправдаеш естествено :d
 
Аз лично никога не бих почнал такъв сървар. Секи си преценява и мисля че моита преценка е добра 2/10 .. - 2 за старанието че се опитваш да оправиш проблема с рамта.. :D интересно ми е преди как не ти е създавала проблеми може би щото фаиловете ти доидоха на готово ? ;d Или ще се оправдаеш естествено :d

Ей путко, нищо не знаеш за мен!
1-во Файловете ми с които сървъра в момента е ОНЛАЙН, ги зех от някакъв незнаен сайт ! ! ! !
2-ро Сайта съм го зел точно по тази причина, защото ми харесватака!
И не съм мижитурка кат повечето от вас нещасници, за разлика от вас боклуци съм оставил КРЕДИТС от уважение ! ! !

3-то Не приемам критика от човек който си няма понятие от нищо!

4-то Направи нещо твое да те видим ! ? ! ?

Не ми казвай кое ми е на готово, кое ми е грозно и от каде е.
Твойта преценка може да си я завреш в на майкати путката, няма вчерашен келеш да ме критикува и да ми казва какво да правя!


П.П
1-во По-добър сървър от моя няма да пуснеш, мен поне проблема ми е само в рамта. Скоро като купя още рам и там проблем няма да имам !
2-ро Като си такъв мъж в интернет, дай да те видим на живо. С удоволствие ще те навестя ако си ми на близко !

И в отговор на безсмисления ти въпрос, няма кво да се оправдавам, в момента се хоствам на моя машина. Преди хостера беше с 1.5ГБ рам. Колкото и глупав да си ще се сетиш кво ти казвам!
 
  • Like
Reactions: Wurlol
Ей путко, нищо не знаеш за мен!
1-во Файловете ми с които сървъра в момента е ОНЛАЙН, ги зех от някакъв незнаен сайт ! ! ! !
2-ро Сайта съм го зел точно по тази причина, защото ми харесватака!
И не съм мижитурка кат повечето от вас нещасници, за разлика от вас боклуци съм оставил КРЕДИТС от уважение ! ! !

3-то Не приемам критика от човек който си няма понятие от нищо!

4-то Направи нещо твое да те видим ! ? ! ?

Не ми казвай кое ми е на готово, кое ми е грозно и от каде е.
Твойта преценка може да си я завреш в на майкати путката, няма вчерашен келеш да ме критикува и да ми казва какво да правя!


П.П
1-во По-добър сървър от моя няма да пуснеш, мен поне проблема ми е само в рамта. Скоро като купя още рам и там проблем няма да имам !
2-ро Като си такъв мъж в интернет, дай да те видим на живо. С удоволствие ще те навестя ако си ми на близко !

И в отговор на безсмисления ти въпрос, няма кво да се оправдавам, в момента се хоствам на моя машина. Преди хостера беше с 1.5ГБ рам. Колкото и глупав да си ще се сетиш кво ти казвам!
+1
Тоя до вчера не знаеше как да промени к'во да пада от бокс, а днес професор даже и акъл дава.
Сървъра е супер 9/10 спънчо (rofl)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DarkEvil
+1
Тоя до вчера не знаеше как да промени к'во да пада от бокс днес професор даже и акъл дава.
Сървъра е супер 9/10 спънчо (rofl)

Прави сте момчета не разбирам но в момента се мъча да направя .. някои ден ще го видите :) щот сега нямам реално ип и нямам възможност за реално. За това като завърша и почна работа ще съм с добър :)
Ама видях в форума :) и вече знам но ми трябва кода за всички итеми.

Сайта съм го зел точно по тази причина, защото ми харесватака! И не съм мижитурка кат повечето от вас нещасници, за разлика от вас боклуци съм оставил КРЕДИТС от уважение ! ! !

За мен не можеш да говориш така защото това ще е първият ми път :)
 
Прави сте момчета не разбирам но в момента се мъча да направя .. някои ден ще го видите :) щот сега нямам реално ип и нямам възможност за реално. За това като завърша и почна работа ще съм с добър :)
Ама видях в форума :) и вече знам но ми трябва кода за всички итеми.



За мен не можеш да говориш така защото това ще е първият ми път :)

Не става на въпрос за това колко можеш, а колко помощ може да получиш от нас. Просто се научи да уважаваш съформениците си ! ! ! Не ти е правилен подхода, вярно и аз не подходих правилно към теб. Само че ти прекали. Не може някой от вчера да е в форума, още повече от всичко нищо да не разбира и да го раздава тей тешко ! Не става пич, вземи си пример от "@Elvin , KR373N . . . " аз в началото много не се разбирах с тези момчета, но смениха подхода и държанието и смея да твърдя, че тва са големи пичове, например с @Wurlol толкова се разбираме в момента, че цяла вечер си пишем с него и си помагаме. И това е в отговор на правилното му държание. Просто е печен, аз на печените ж форума които се нуждаят от помощ, никога не им отказвам ! ! ! Един полезен съвет, няма нерешим проблем, просто се отнасяй по разумно към хората ж форума и ще видиш доста добрини.

И запомни никой не е длъжен да търпи теб или когото и да е ! !
Още по-малко да му помага ! ! !

Надявам се ти и другите да разберете посланието в поста ми.
Дано не съм си оспамил темата напразно, то е ясно, че ще правя нова. . .


Желая ти успех @user39 !
 
Спънчо стига си изнасял лекции тука, успами се темата само... включи тоя скайп ...
 
така или иначе оспамихме темата можете ли да помогнете от каде да дръпна този красив уеб Dungeon Mu на Damian.
 
така или иначе оспамихме темата можете ли да помогнете от каде да дръпна този красив уеб Dungeon Mu на Damian.

Спънч, тоя @user39 ще ме умори :D :D То ясно, че ще правя нова тема .
Тази е за коша.

Колкото до ДънджънМу.но-............. НЕМА САЙТ!
 
така или иначе оспамихме темата можете ли да помогнете от каде да дръпна този красив уеб Dungeon Mu на Damian.
И очакваш някои да ти помогне?С това отношение освен да ти тегля една майна друга няма да получиш !