[AD] DarkEvilMu 1.0m Exp: 700x Drop: 80%

Благодарско @Elvin, за сега сам се справям :)
Така или иначе, утре предстои преинстал, тествам до колко може да понесе машината :)

Ако имаш някакви файлове Season 1 или 2 които си сигурен, че вървят + клиент, колкото да ги пробвам дали ще варят. Подай насам :)
 
Чесно да ти кажа със сезони до ся не съм се занимавал. Занимавам се с по-старите верси, имам перфектни 99б + клиент ако ти потрябват кажи :)
 
Чесно да ти кажа със сезони до ся не съм се занимавал. Занимавам се с по-старите верси, имам перфектни 99б + клиент ако ти потрябват кажи :)

Перфектни ще рече ?
 
намериме във скайп за да не спамим във форума :)
 
Ако може някои модератор да смени името:
От: [AD] DarkEvilMu 1.0m Exp: 700x Drop: 80%
На: [AD] RaiseMu 97d+99i Exp: 250x Drop: 70% + Anti Cheat

И да изчисти коментарите.
Благодаря предварително.
 
Ти пък откато си пуснал сървъра тука все го оправяш и @craser е първият собственик на МУ с такова има.
А колкото до сървъра по бързо го оправяй :)
Потърси ме в скайп може да ти хелпна с моите мижави познания :D
 
Ти пък откато си пуснал сървъра тука все го оправяш и @craser е първият собственик на МУ с такова има.
А колкото до сървъра по бързо го оправяй :)
Потърси ме в скайп може да ти хелпна с моите мижави познания :D

Ами ако става на въпрос за името "Raise", това име не ми е от МуОнлайн.
Много преди това се занимавах с други работи, след като ги прекратих и започнах да се занимавам с Му, името остана :)

Благодаря за инициативата, но единственото което ми трябва е да си сложа "AntiCheat" за 97d+99i. Много кофти, че до сега не съм се занимавал с Анти Чийт системи и си нямам и понятие как става.
 
Ами ако става на въпрос за името "Raise", това име не ми е от МуОнлайн.
Много преди това се занимавах с други работи, след като ги прекратих и започнах да се занимавам с Му, името остана :)

Благодаря за инициативата, но единственото което ми трябва е да си сложа "AntiCheat" за 97d+99i. Много кофти, че до сега не съм се занимавал с Анти Чийт системи и си нямам и понятие как става.
Говорих не за Raise а за DarkEvil MU но както и да е сървъра е спрян от много време.
Айде слагай по бързо анти чийта и да се почва игра :)
 
Говорих не за Raise а за DarkEvil MU но както и да е сървъра е спрян от много време.
Айде слагай по бързо анти чийта и да се почва игра :)

Ако знаех как, до сега да се е почнала.
 
Ако можеш да хоокваш, хоок един antihack.dll в мейн.Ако не можеш мисля, че в форума имаше няколко мейн + антихак за 97д+99и.Успех :)
 
@DarkEvil виждам че си доста амбициран потърси ме в скайп да ти предложа нещо ;)
 
Ако можеш да хоокваш, хоок един antihack.dll в мейн.Ако не можеш мисля, че в форума имаше няколко мейн + антихак за 97д+99и.Успех :)

Между другото, това ще ме защити ли от:
MultiKill Hack - Това където вървиш и само бие животните без магия.
Speed Hack
OneHit

@DarkEvil виждам че си доста амбициран потърси ме в скайп да ти предложа нещо ;)

Предложи на PM, че компа е след преинстал и има само:
MSSQL
Xampp
MuServer
MuClient
Mozzila
 
Last edited:
Между другото, това ще ме защити ли от:
MultiKill Hack - Това където вървиш и само бие животните без магия.
Speed Hack
OneHit
Може би имаш предвид hahamu(bot hack), hastymu и mupie ?
Ами аз преди да сложа антихак тръгваха доста хакове за дупене и спеед хакове, след като го сложих и пробвах като пусна спеед хака и не тръгва :)Преди секи ден банвах по 1-2 дупери сега от както съм го сложил няма нито 1 баннат за дупене.
Според мен ще е добре да промениш порта на сървъра да не е 44405, а различен например 33304, и да блокнеш 44405 порт от портблокера :)
 
Може би имаш предвид hahamu(bot hack), hastymu и mupie ?
Ами аз преди да сложа антихак тръгваха доста хакове за дупене и спеед хакове, след като го сложих и пробвах като пусна спеед хака и не тръгва :)Преди секи ден банвах по 1-2 дупери сега от както съм го сложил няма нито 1 баннат за дупене.
Според мен ще е добре да промениш порта на сървъра да не е 44405, а различен например 33304, и да блокнеш 44405 порт от портблокера :)

Знам :) Мерси за инфото но това го знам.
Когато промениш порта и блокираш всичко през FireWall, без ЦС и ГС не работят хакове като: HaHaMu, MuPie, CBlaster, VBlaster :)
 
Firewall или най-добре Sygate (nod)
 
чак юни месец :O:O ебати старта :D
 
И годината е объркал 2010.Може би има предвид 6 март.