Counter-Strike 1.6 DarksTeam

DarksTeam потребители ако искате да играеме ЦС влизайте в този сървър тук играем с дарка митака пафката и още много хора 87.120.254.251:27022 :) влизайте зада ви отнясяме Главите да се чува само Head Head Head Shoot
 
Мисля че един вече е ясен за отбора, разбира се ако се съгласи :) Това е Dante ;d
Втория може да е DarkMaster ако намери steam :)
 
DarksTeam потребители ако искате да играеме ЦС влизайте в този сървър тук играем с дарка митака пафката и още много хора 87.120.254.251:27022 :) влизайте зада ви отнясяме Главите да се чува само Head Head Head Shoot

на тва айпи влезли някви тоталните злетаци и с айм хакове за кво го даваш изобщо? вари играй у манията поне не са срещат хакери толкова често..
 
на тва айпи влезли някви тоталните злетаци и с айм хакове за кво го даваш изобщо? вари играй у манията поне не са срещат хакери толкова често..

Последният път в манията в Гънгейма, (bout a year ago) бяха някви бавни..
 
Играйте зомби и не се оплаквайте. :D:
 
  • Like
Reactions: caRameL
мм не не мерси ако някой намери стеамче да фърли и на сам :D
 
Най-добре от сайта на стийм за 8 долара..
 
ами аз вече се отчаях тотално от повечето сървъри защото хакери няма админи ... ако някой от ДТ реши да направи сървър нека да го сподели и да има редовно админи да може да се прави игра че вече ми става тъпо да няма 1 свестен сървър където да се играе нормално и без мизерий :mad:
 
Ще е интересно DT да си има собствени сървъри :)