Counter-Strike 1.6 DarksTeam

Сектора съм ги признал толкова време играя Хайд енд Сийк при тях няма грешка :)
 
дайте някакво ИП кадето ще се саберете да поцакате днеска и аз ще вляза след около 10 минути
 
Разказаха ли ви играта с хаковете (xax)
 
Да найстина имаше хакери и имаше 1 некадърен админ...
 
:D Незнам ама последно кадето играхме брат имах 950 живота някаде и постояно се възраждах :D
 
Превърнахте темата в спам :D но идейте ми харесват, може да се съберем да поцъкаме. Но за отбора ми трябват хора със STEAM за ESL :)
 
Да речем, че аз имам едно стиймче /как е взет не е важно сега :D /, но какво що ще се прави обесни малко..
 
Слаби сте ощe за турнирче :)
 
Иска да се събере клан в който играчите да са със стийм, зада докаже на противниците, че неса хакове, а и да си знае че не използват хак
 
Иска да се събере клан в който играчите да са със стийм, зада докаже на противниците, че неса хакове, а и да си знае че не използват хак

Хакове и през стийм може да се пуснат.
 
вече са измислени хакове и за Стеам Акаунти нема кво да се спори това вече излезе на яве вече няма нещо което да не може да му се пуска хак а ставали дума за ЦС просто забрави да не се измисли на AntiCheat System да няма някъв хак който филтрира тоя AntiCheat ... това е ЦС се пак без коментар вчера отново доказаха някой играчи че са големи фъшкий нема кво да спорим ... а колкото до дарка как ме пуцаш прес 2 стени бе диване такова ... (nqh)
 
Иска да се събере клан в който играчите да са със стийм, зада докаже на противниците, че неса хакове, а и да си знае че не използват хак

Недей става смешен. (rofl)(rofl) писъл съм за какво ми трябват хора със steam, за да можем да играем ESL !!! (finger)
 
Слаби сте ощe за турнирче :)

Ти силен ли си бе?
Ако се имаш за играч пиши ми в скайпа да играем 1х1 (wonder)
 
вече са измислени хакове и за Стеам Акаунти нема кво да се спори това вече излезе на яве вече няма нещо което да не може да му се пуска хак а ставали дума за ЦС просто забрави да не се измисли на AntiCheat System да няма някъв хак който филтрира тоя AntiCheat ... това е ЦС се пак без коментар вчера отново доказаха някой играчи че са големи фъшкий нема кво да спорим ... а колкото до дарка как ме пуцаш прес 2 стени бе диване такова ... (nqh)
Чиста случайност. :O
 
Слаби сте ощe за турнирче :)

Не говори глупости преди да си видял как играят. Както каза AirwaveS пиши ми в скайп IP-то да играем 1vs1. Или ако искаш 2vs2 да те видим как играеш в отбор :) (happy)