Counter-Strike 1.6 DarksTeam

0bsessed

New Member
Joined
Jul 18, 2010
Messages
147
Reaction score
29
DarksTeam | HeroAlone
DarksTeam | ---------------------
DarksTeam | ---------------------
DarksTeam | ---------------------
DarksTeam | ---------------------

Резерви:

DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------
 
Last edited:
2. На колко години сте
3. Първите 6 цифри он EГН-то ви!
Какъв е смисъла да казват годините си и ЕГН-то?!
 
Хора искатели някой ден да се оговорим и да се саберем колкото се може повече ама хора само от форума и да направим около 1 час ЦС но да направим сървъра да неможе да се пуска хакове че тогава е лошо...
 
Идеята ми допада ,ама кофтито е ,че нямам стийм ..
Ако някой може да ми продаде по-тънко да пише на ЛС.
 
Навит съм но както няма steam и съм като дарко : пари за игри не давам. Ако се набере отбор, мога да хоствам сървър (гарантирано без лаг и други глупост)
 
Last edited:
За какво ви е тоя стеам ? аз имах пакнат ама за никаф х*й нестава.. Абе човек ако може да си играе ще играе от сяка цс ако си е ламер и със хак няма да може ;)
 
Вече не играя и не се занимавам от доста време със цс ама както казах ако съберем може да играем някой ден :) Но ще е по добре всеки да си е със името както му е тук така и във цс-а поне да се знаем кой кого е ;]
 
Вече не играя и не се занимавам от доста време със цс ама както казах ако съберем може да играем някой ден :) Но ще е по добре всеки да си е със името както му е тук така и във цс-а поне да се знаем кой кого е ;]

Играй със стийм и после с кракнат и ще усетиш разликата...
Колкото до кракнатия стийм няма нищо общо с оригинала (tmi) .
 
Не ми и трябва :) аз вече сам далеч от игрите но ако се саберем няма да откажа да играем ;)
 
Добра Идея обаче нямам Стеам Както Дарка и pafa7a не давам пари за игри ^^
 
  • Like
Reactions: BeautyDeaD
Еми като не давате БЕЧ.
 
Предлагам днес да се съберем в някой сървър (празен) да видим кой какво и колко може :)
 
Предлагам днес да се съберем в някой сървър (празен) да видим кой какво и колко може :)

Аз от половин година не бях играл... ,ама пак реших да се присъединя към Sector.

Уникални сървъри, невероятна поддръжка.... какво да искам повече.
Направо тези хора са подчинили AMX Mode-а.
 
Аз от половин година не бях играл... ,ама пак реших да се присъединя към Sector.

Уникални сървъри, невероятна поддръжка.... какво да искам повече.
Направо тези хора са подчинили AMX Mode-а.

И аз играя там :)
 
Да но ся като влезем и като влязат някви други и нестава играта..