Counter-Strike 1.6 DarksTeam

Днес един много добър мой приятел ми подари стийм (на 32 години е човека) и играе в ESL и е в един от най-добрите кланове в България : GT :)
 
еми да ти е честит стеама кво друго дати кажа сега както ти правех 22/6 ше ти права 5/30 :D
 
Отново се набират хора за клана!

Моля да пишат хора само с СТЕАМ !!!

Искам да знам:

Години:
Град:

+ едно демо как играе !
 
Нищо няма да стане , не се мъчи.
 
аз нямам стеам ама мога да ви сцепа на живо сичките :D аз съм си към DarksTeam | KR373N такаче :) аз съм 100% навит да направим 1 ама да не е само със стеам!
 
Еми ОК.. без стеам.. ще намера 5v5 с ще напиша кой хора искам да играят!
 
всичките сте много зле в тази игра, Пафата не. Само мое мнение вие си играйте бе ;д
 
всичките сте много зле в тази игра, Пафата не. Само мое мнение вие си играйте бе ;д

Ти си наййй - добрияя ... тебе нямааа кой та биее. Великк играччч, няма втори като тебе в той игра! (rofl)
 
всичките сте много зле в тази игра, Пафата не. Само мое мнение вие си играйте бе ;д

Ihihhi кой ми викаше "XAKEP " ?
 
Ти си наййй - добрияя ... тебе нямааа кой та биее. Великк играччч, няма втори като тебе в той игра! (rofl)

да съм казал че играя добре? :D веднага тръгна да нарежда хакьахьахй ( бай дъ уей, от емоций пишеш грешно УЕ брат :) )

Ihihhi кой ми викаше "XAKEP " ?

с уал играеш ко се прайш :)


btw що толкоз мн се засягате уе? :D тва ли е най-важното в живота ви цс-а кхаьах homies.........
 
Аз съм навит за отбора, имам steam. Предлагам клана да се казва : WaTzUp | (We Are Totally Zipped Under People) (rofl) първо се писах само WaTzUp ама ся ми хрумна тфа да е клан и ми дойде на ум сакращение :D