Counter-Strike 1.6 DarksTeam

чакай да пусна хаковете и влизам =)

server offline?
 
Някой може ли да намери ТАЗИ вечер да играем 5v5. Който не е от отбора на DarksTeam по ЦС и намери отбор за 5v5 тази вечер го взимам за мача :) Пишете в темата !
 
Така да не стане като некав спам няма да пускам сайта на нашите сървъри добре развити 16 сървъра без грам лаг всичко минава под линукс ако се зайнтересовате даваме под наем 5в5 сървъри 4.80 СМС-са за 1 седмица тъй като не давате пари за игри съм склонен да ви предложа сървър без да заплащате понеже тук доста са ми помагали също така и обиждали, но няма значение утре вечерта ще влезна отново :) пишете в темата.
 
Така да не стане като некав спам няма да пускам сайта на нашите сървъри добре развити 16 сървъра без грам лаг всичко минава под линукс ако се зайнтересовате даваме под наем 5в5 сървъри 4.80 СМС-са за 1 седмица тъй като не давате пари за игри съм склонен да ви предложа сървър без да заплащате понеже тук доста са ми помагали също така и обиждали, но няма значение утре вечерта ще влезна отново :) пишете в темата.

Сървър си имаме. (y) Мерси за предложението.
 
Добре късмет и наслука за тренровка скоро почва нашият рурнир можете да заповядате ако все пак някога ви трябва сървър пишете :)
 
Добре късмет и наслука за тренровка скоро почва нашият рурнир можете да заповядате ако все пак някога ви трябва сървър пишете :)

Мерси. :) Може ли сайта за турнира ?
 
Btw Ако може да направите един 2в2 :)Че съм навит да цъкам с Elven
 
Не йскам да става като спам правиме всякакви турнири когато имаме време HNS, Deathrun, Jump, Zombie, Classic ако сте зайнтересовани да се пробвате ОК ще ви дам сайта на капитана на лично когато почне турнира става много добре 2,3 дена продължава 16 отбора се събират за утрицателно време, но тизи ще е сигорно 32 отбора :)
 
някой ще пусне ли сървър за тази вечер ?
 
Отказвам се от отбора! Който му се занимава да пише в темата.