[Help] Blood Castle

Status
Not open for further replies.

6efa

New Member
Joined
Jun 25, 2009
Messages
213
Reaction score
3
Здравейте момчета.Можели да ми кажете как да направя когато се предаде Questa в БЦ вместо 2 чаос да дава 2 стоне .10х предварително
 
Може ли някой да ми каже защо като вляза в БС и куеста го няма и нямам какво да даавам на оная където е легнала (think)
 
Може ли някой да ми каже защо като вляза в БС и куеста го няма и нямам какво да даавам на оная където е легнала (think)

Той не е женско бе ей !!! (chuckle)

бтв: Защото файловете ти нестават... изтрий ги и си изтегли нови (handshake)
 
Той не е женско бе ей !!! (chuckle)

бтв: Защото файловете ти нестават... изтрий ги и си изтегли нови (handshake)

А неможе ли да се добави това (think)
 
Моля ви ако някой знае да помогне -- Мерси предварително :)
 
просто не е добавен онзи който да пада quest трябва да си го добавиш в Monstersetbase
 
  • Like
Reactions: sa_lamer
Оправих си БЦ РАНКА затваряйте темата !
 
Оправих си БЦ РАНКА затваряйте темата !

Аз пък си мисля, че нямаш и на представа къде се намираш, и хубаво, че Dea7h е по-добронамерен..
 
  • Like
Reactions: Dea7h and f0und
е едва ли ще напише "Оправиха ме", но пък късметлията е прав.. се пак можеш и да споделиш как си се оправил ако има и други като тебе..
 
Нямам в предвид да споделя или т.н. не си го е оправил той, а Dea7h му го направи от - до, тоя не знае де са намира само иска някой да му прави нещата..
 
  • Like
Reactions: f0und and Dea7h
Нямам в предвид да споделя или т.н. не си го е оправил той, а Dea7h му го направи от - до, тоя не знае де са намира само иска някой да му прави нещата..

Завиждаш ли (wasntme)(nqh)
 
Завиждаш ли (wasntme)(nqh)

За какво да ти завижда? Ако сравняваме неговия и твоя сървър , неговия е 100 пъти по-добър ..
 
Завиждаш ли (wasntme)(nqh)

Какво да завиждам след като първо на мене ми беше предложил да го направим, ама му отказах, ГРОЗЕН (chuckle)
[1/14/2011 9:51:52 PM] - Emil Nikolov [~~Dea7h~~]: na tebe trqbva li ti BC rank mejdo drugoto?
виж дата е ГРОЗНИК
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dea7h and f0und
Ей селянин прост,ОГРАНИЧЕН като напрайш 50+ он ми са обади!
 
Last edited:
Ей селянин прост,ОГРАНИЧЕН като напрайш 50+ он ми са обади!

Хахах, да ти са обаждам ли? Аз с бавноразвиващи се не разговарям, а до колкото виждам си точно такъв, ГРОЗНИК.
 
  • Like
Reactions: Dea7h and f0und
хАХАХА смешка ела във Варна са видим паля4о пъпчив смешен pC NINJA xaxah
 
Status
Not open for further replies.