[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

как да оправя регистрацийте и онлайн потребителите :sweat::sweat:
 
Ще ми дадете ли кода за мишката като на http://muworld.selfip.net/ и ще ми кажете ли къде да го сложа?
И някой ще ми даде ли кода да не може се натиска второто на мишката
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Azeroth
Ще ми дадете ли кода за мишката като на http://muworld.selfip.net/ и ще ми кажете ли къде да го сложа?
И някой ще ми даде ли кода да не може се натиска второто на мишката

намери ме в Skype ще ти направя мишката ;]
 
  • Like
Reactions: Azeroth
When register .
Catchable fatal error: Object of class ADORecordSet_empty could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 64


but Account ..It's registred...
 
When register .
Catchable fatal error: Object of class ADORecordSet_empty could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 64


but Account ..It's registred...

Download the attached file.
 

Attachments

  • doregister.rar
    1.3 KB · Views: 59
  • Like
Reactions: back2me
Супер сайт...Браво на всички...но искам да попитам...нов съм с уебовете и т.н..смених си логото но през фирефокс не се смени...отворих го през ИЕ и е сменено обаче два баннера 2 баннера за воте липсват...ето ви и пикове..ако някой може да ми даде съвет как да го оправя тва... (think)
FIrefox

IE
 
Tools>Clear Private Data>Cache....Изтрий си кеша затова така ти излиза
 
tools>clear private data>cache....изтрий си кеша затова така ти излиза
сигурен съм че ще ме помислите за тъп но...си нямам и на представа къде е тва ?знам че е нещо много тъпо но...и се извинявам че ви съсдавам излишна работа!
 
сигурен съм че ще ме помислите за тъп но...си нямам и на представа къде е тва ?знам че е нещо много тъпо но...и се извинявам че ви съсдавам излишна работа!

от мозилата е :) туулс=инструменти ;) ;p;p
 
kato se regna mi izpisva Parse error: parse error in c:\program files\easyphp1-8\www\modules\doregister.php on line 61
pls kajete kvo da naprava :)
 
гледай датата на постване на тази тема..
 
Coolio дай нов линк към сайта, че от 4storing не мога да тегля :(
 
Тоя сайт има някаква дупка... през него ми изтриха всичко от хард диска... който иска да няма проблеми да не ползва тоя уеб... това е мое мнение и съвет...
 
HDDto moje i ot ExDBto da ti se formatne, nz kak si stignal do izvoda 4e e ot weba :)
Ina4e tova e mn star zagurben proekt, i zavur6eka mu e DarksWeb v0.1 :p
 
Help

HOw can i change the font color??
coz its black i want to change it to white.. how??
pls help me

1japtk.png
 
ох...аз още спа и не съм прочел кво иска да смени :D