[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Така.Аз нямам сървър а просто се опитвам да ви помагам колкото мога.Реших да изтегля сайта на Ево и да го видя за какво става въпрос.Отворих го но забелязах следния бъг :
1222772_orig.jpg
 
Така.Аз нямам сървър а просто се опитвам да ви помагам колкото мога.Реших да изтегля сайта на Ево и да го видя за какво става въпрос.Отворих го но забелязах следния бъг :
1222772_orig.jpg

Ми чевек аз нямам проблем нз нещо си направил
 
Чудно какво съм барал като аз само го изтеглих и отворих да видя сайта.Ама няма нищо аз нямам сървър на МУ.Ако проблема е само в мен няма значение.
 
Предполагам, че е защото нямаш сървър. Защото като се нанесат на сайта статистиките внесени от сървъра сайта ще се разпъне и ще бъде закрита тази дупка която виждаш в момента ;)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Може незнам :)
Относно моя дизайн които аз направих.Започнах да го кодирам но само html/css.Ако някой иска след като завърша, да добави функциите и да стане добър сайт да пише.Ина4е ако не иска никой да не продължавам защото няма смисъл да го кодирам еи така за кеф.
Ето линк към сегашното състояние :
http://93.183.132.48/Mu Online Design/index.html#


Засега не е напълно кодиран, но остана малко.Този линк ще работи само когато ми е пуснат комютъра,защото не ми се занимава да го качвам някаде(но може ако ми скимне :) ).
 
Last edited:
css said:
min-width:800px;
иначе се свива до неузнаваемост

Кирилица said:
header("content-type: Text/html; charset=windows-1251");
Нека да го направим да показва кирилица :wasntme:
 
Last edited:
Expect New Update Soon ;]
Работя по 2 проекта, моля имайте търпение!
После Mephisto ако е навит, почваме развитието на този web :}

Thread Closed!
 
Навит съм стига да има respect от другата страна до 3-4 съм без нет че сменям едни глупости тука след това казваш подробно кво искаш и го правим
 
Ето и моето призведение

pic2.jpg


DownLoad : Here

Малко инфо за скина :
Добавена е забрана на десен бутон в целият сайт.

Цвета на текста е променен на Бял за да се вижда по хубаво.

Цвета на новините трябва ръчно да си го смените когато добавяте новини пишете [color=името на цвета на EN]тук пишете текста на новината[/color].

А за тези който неискат да инсталират наново своят уеб пакет могат само да свалят този архив и да екстрактнат в папката на сайта си.
 
Last edited:
Намерих пропуск в сайта.. Няма Command за вдигане тези който са на по нови версии оставят лордовете в играта на сухо
 
Защо си мисля, че бях направил опция allow_add_command в statistics_config.php?
 
Дам шефе сложил си ето така изглежда в statistics_config
// Add command 1=On , 0=OFF
$allow_add_command='1';
 
Извинявам се не съм ги видял :) благодаря много :)
 
Last edited:
ето ти работещ online.php слагаш го в modules/rankings
 

Attachments

  • online.rar
    1 KB · Views: 62
  • Like
Reactions: Deadly
How can I add in banned - ban date, banned for, timeleft, reason and banned by ?
 
ресторнах на ново database и Users Online спря да ми работи.Някой ако може да ми помогне нека да пише тук,в скаип или на ЛС
 
инсталирай наново уеба и ще се оправи
 
Инсталирах сайта на ново и пак същата работа