[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Изтеглих саита панела е супер.. Но не е Фикс..... на 2 рия ден ми хакнаха саита + сарвараа..
 
  • Like
Reactions: enduwe
Rename administrator.php и делкаш install папката, за да не го хак ^^

diablo, за AntiDoS си сваляш новия apache.exe, няма как да се защити от самия web, добри идеи даде, почваме work скоро, сайт = free ;]
 
Сори, че така почвам но 1 во еи пич тоя сайт не е твой !!!! Редактирал си го? Голям прас мога да редактирам сайтове тоя Дизан за сайт го има от 5-6 години съмнява ме да си го направил ти защотото алианс 1 вия беше с такъв сега ако кажеш, че е твой ... мисля, че се бъркаш нещо
 
Има един проблем с новия админ панел. Когато влезна от сървъра в панел всичко е ОК, но когато отида на друг PC и въведа име и парола и примерно цъкна на Item Maker ми излиза от панела и ми иска отново име и парола.Става въпрос да го оправите да може да се влиза от всякаде или това е част от защитата? :p

Поздрави
 
Rename administrator.php и делкаш install папката, за да не го хак ^^

diablo, за AntiDoS си сваляш новия apache.exe, няма как да се защити от самия web, добри идеи даде, почваме work скоро, сайт = free ;]

разбирасе че го смених даже и аз нз как беше името на administrator.php много дълго го направих а и изтрих папката инсталл както и инсталл от админ панела !
 
абе сайта си е супер който не го харесва дане го слага !!! Ти тука пишеш че е тъп ама си с него нали ???

С Му Уеб 0.9 ме хакнаха с тоя още не са !!
 
Connection Fail I Instal it from config.php...
 
diablo21, говорех за Apache.exe не за appserv или xampp, apache е самия "емулатор" ако можем да го наречем така, който ползват и xampp и appserv ^^^
И стига flood-ехте ReaLMU, тва че не сме коднали още max connections from 1 IP или някаква друга защита незначи че ще се ползват ламерски програмки :}
И стига сте се карали.. има skype за тази цел ::):
 
и аз това му обеснявам че няма защитен сайт изцяло... ся кажи какво ще оправяте още че вече да има 1 сайт като хората и ест този вид на сайта трябва да бъде сменен 100%
 
Ще бъде сменен template-а + ще сложим още няколко екстри и модули...
Сайта е защитен, какво му има ?
 
значи иам голям проблем когато някои тръгне да се регистрира напише си сичко нещата там и като цакне New Account и излиза това
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61
Моля кажете ако знаете как да го оправя...
 
Смених
PHP:
$msquery3 = "INSERT INTO MEMB_INFO (memb_guid,memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,post_code,addr_info,addr_deta,tel__numb,mail_addr,phon_numb,fpas_ques,fpas_answ,job__code,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code) VALUES ('1','$ps_loginname','$ps_password','$ps_name', '1','1234','11111','$ps_person_id','12343','$ps_email','$ps_email','$ps_recquest','$ps_recans','1','2003-11-23','2003-11-23','2003-11-23','2003-11-23','1','0','1')";
Със
PHP:
$msquery3 = "INSERT INTO MEMB_INFO (memb_guid,memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,post_code,addr_info,addr_deta,tel__numb,mail_addr,phon_numb,fpas_ques,fpas_answ,job__code,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code) VALUES ('1','$ps_loginname','$ps_password','$ps_name', '1','1234','11111','$ps_person_id','12343','$ps_email','$ps_email','$ps_recquest','$ps_recans','1','2003-11-23','2003-11-23','2003-11-23','2003-11-23','1','0','1')";
И Се оправи :nod:
 
  • Like
Reactions: back2me
И с array() става, но това е от различията в DB-тата ::):
 
За над/или Season1 !!!

Свали, разархивирай и сложи в папка "modules"!
 

Attachments

  • doregister.rar
    1.2 KB · Views: 110
до С3 подържа ли файла и до 65к статс, с новия герой ?
 
до колко време ще стане последния упдейт ?
 
5/10 сайта не ми харесва имаше проблем в регисрацията и адд на статс
 
5/10 сайта не ми харесва имаше проблем в регисрацията и адд на статс
чети нагоре пише как да се оправи !