[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

за да питаш .... що не може ли да е така ?
 

Защото си прост. Ква е разликата между папка и файл?
ако е adminpanel.php всичко трябва да е тоя файл трябва да търсиш много ако искаш да промениш нещо докато като са разделени знаеш точно каде да търсищ и ти спестява време а да не говорим ако си направил грешка
 
  • Like
Reactions: vesichaa
--BoMBa-- Искам да те попитам на колко години си ? 11-12 не Повече !!!
 
15 и не мисля че тук е мястото за това
 
ша го напрайм човек в тос форум
 
Отворил тази тема за да пишете ако имате проблеми свързани със сайта а не да ви чета глупостите !!! :fubar: :fubar: :fubar:
 
Damian_1993 аз имам един малък проблем...А тои е следния значи като вляза във админпанел-а и като цъкна на "Warn Character" и като искам да му сложа 1 предупреждение не му слага нищо моля те помогни... Благодаря предварително ;)
 
Изтегли на ново сайта и инстални админпанела!
 
да беше близко до ума ама кой да се сети :d благодаря пак ;)
 
Connection failed Защо ми дава това ? Това го пиша за втори път някой ще помогне ли ?
 
аз викам този сайт за нищо не става копи от там сложи там и нищо ако се прави сайт се прави старателно без бъгове гледай Master човека си разбира и сичките му сайтове няма 1 бъг ... не говоря за хакването говоря като цяло направен сайт...
 
  • Like
Reactions: enduwe
Connection failed Защо ми дава това ? Това го пиша за втори път някой ще помогне ли ?

Инстал го от config.php аз от там го инсталвам
 
аз викам този сайт за нищо не става копи от там сложи там и нищо
На същото мнение за никав ху*
ако се прави сайт се прави старателно без бъгове
За това щи искат пари
гледай Master човека си разбира и сичките му сайтове няма 1 бъг
Master е чекиджия нищо нз добре че има хора където му помагат имам по-малко работи от него,но са 100 пъти по яки.Изрично казах на малумника да не слага Life и Mana барове че се бъгват все едно му казах точно обратното.Ако знаеше малко повече даже и да бачкаха след 2 мил баровете че се бъгнат ако знаеш php и математика само...
 
Last edited:
аз викам този сайт за нищо не става копи от там сложи там и нищо ако се прави сайт се прави старателно без бъгове гледай master човека си разбира и сичките му сайтове няма 1 бъг ... не говоря за хакването говоря като цяло направен сайт...

Братле сайта е направен и е пуснат безплатно + това е и защитен и не е толкова лошо направен. А ти какви претенции имаш ?!
 
diablo, ако има нещо казваш, ние го фиксваме, нали за това сме тук ??
 
ем като цяло няма е зле да се смени темплейта на сайта тва е адски старо и скучно... да се добави също така езиков език горе в сайта...може да се сложи да подържа 65к статс,Сумонер да има,преместване,фиксване на точки,ДЛ команд за адд на точки от сайта...малко по добър да стане неговоря пак същото меню да си стои много е кофти.. се едно си ползване Mutoolz оригиналния с тези менюта наредени така..това ми е идеята и може стане нещо

П.П забравих да добавя сайта трябва задължително да има + анти флоод защита и вече даже може и да го продаваш за 20лв сайта ;)
 
  • Like
Reactions: atworldsend