[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Damiane и ReaL браво много добра работа варшете :) Много Оважам такива хора които Изпалневят и помагат !! Хиляди Благодарения
 
Ето проекта на темплейта ми за (miracle mu) само търся някой да ми го кодира :
Надявам се да ви харесва сега се опитвам сам да си го кодирам ма много не рабирам и за сега съм по под кривата круша!

прати ми темплейта аз ще пробвам да го кодирам
 
Само знам, че няма да ти е лесно :mm: Но се пак успех :)

е що да не му е лесно ? то просто заменяш картинките и тфа е цялата раота :)
 
не е така тука не виждаш ли че има допълнителни работи..
 
Дамяне инсталацията на админ панела не работи.. не добавя таблиците в дб-то тряя ръчно
 
в config.php си замени Db-паса и акаунта ако случайно си на "Custom" и там на акаунт където пише
Admin
и пасс:1234
си напиши твоя,ако ти трябва помощ ми пиши тук аз ще ти помогна (нищо че разбирам МАЛКО)
 
helpp или там колкото никс имаш...
Сега и тоя acc ли да се бан ?
Утре ти свършва бана на другия, стига спами...
 
Пичове ако е истина всичко което е в инфото и че не може да се хакне Вие сте богове :d Кодерчета ;) Благодарим за уеба
 
Искам да ви питам кфа е разликата между тоя Update и предишния ?
 
моят site/administrator.php(админ панел) няма ништо пбщо с тоя screen дето го има на страница "5"
защо ?
 
моят site/administrator.php(админ панел) няма ништо пбщо с тоя screen дето го има на страница "5"
защо ?

малеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее не не 4овек ти ме изумяюва6 с бисери ае поразгледаи фаиловете сека6 има една папка админпанел я ви6 в нея кво има
 
Инсталацията на админ панела е оправена. Изтеглете на ново сайта и инсталирайте админпанела от http://your_ip/adminpanel/install.php. След инсталацията изтрийте install.php
 
  • Like
Reactions: --BoMBa--
а така благодаря damain

А НЕ ОРПАВИХ ГО РАЧНО(comfig.php)
 
Last edited: