[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

*Update 4*
Оправени са бъговете по сайта. Добавено е МД5 и нови опции в statistics_config.php

First Post Updated
 
Дамияне ако може да питам модула ban/unbann става ли за твоя web ?
 
Подготвям сега един админ панел който ще включва: добавяне на предмети (за версии до сезон 1), бан на герой+автоматичен унбан когато времето изтече, предупреждение на герой (при 3 предупреждения бан за 1 седмица), едит на акаунт и едит на герой. Този админ панел няма да е към сайта ами ще е самостоятелен и ще можете да си го ползвате навсякаде.
 
  • Like
Reactions: karatistbg
Искам да Поздравя DarksTeam и Damian за добре сфършена работа
Сайта е супер с MuWeb 0.9 ме хакнаха с тоя немогат...Браво ! Искам да се извиня на Damian Публично за многото убити.На скоро разбрах кой стой зад всичко...!
 
Mortred подкрепям те откъм мнението към МуУеб 0.9(който е бъгав според мен..)и към батъл.... стила на дамиан ;)
 
Подготвям сега един админ панел който ще включва: добавяне на предмети (за версии до сезон 1), бан на герой+автоматичен унбан когато времето изтече, предупреждение на герой (при 3 предупреждения бан за 1 седмица), едит на акаунт и едит на герой. Този админ панел няма да е към сайта ами ще е самостоятелен и ще можете да си го ползвате навсякаде.

:yes::yes::yes::yes:БРАВО НЯМАМ ТАРПЕНИЕ :;):
 
хахах да ви се похваля видях Админ арената много е яка дамиян ми я показа ама не само на мен сиг и на още хора я е показал мн е яка..Дамияне Продалжавай все така
 
Дам мн добра работа браво Тва с админ ареата е много хитро и наи после 6е спре да се използва лаиното на мастер......
 
да найстина на мастер не е от хубавите но поне е админ ареа :)
 
еее почваш да ме изумяваш :(speechless):
 
еее занеш си че шефа няма се изложи и този път =] БРАВО ШЕФЕ ! (damian_1993) :)
 
да оправя новата си версия да оправи 100% регистрацията ...старите му версии не работят
 
Само аз ли оставям Credits ? Имайте малко уважение към хората които са се мъчили да го оправят !!!
 
Когато колегата направи Update_5 с якия admin panel (и още екстрички ;} ) , ще подготвя Final Update:

Code:
  - Няколко [COLOR="Red"]фикса по Rankings[/COLOR]-ите
  - Fix на [COLOR="Red"]Регистрацията[/COLOR] (да бачка с [COLOR="Red"]всички версии DB[/COLOR]) :}
  - [COLOR="Red"]MuOnline Mouse Style[/COLOR] всички страници
  - Още няколко [COLOR="Red"]екстри[/COLOR] ::):

Само имайте търпение, защото на мен сега са ми се отворили още 3 работи :/
 
Когато колегата направи Update_5 с якия admin panel (и още екстрички ;} ) , ще подготвя Final Update:

Code:
  - Няколко [COLOR="Red"]фикса по Rankings[/COLOR]-ите
  - Fix на [COLOR="Red"]Регистрацията[/COLOR] (да бачка с [COLOR="Red"]всички версии DB[/COLOR]) :}
  - [COLOR="Red"]MuOnline Mouse Style[/COLOR] всички страници
  - Още няколко [COLOR="Red"]екстри[/COLOR] ::):

Само имайте търпение, защото на мен сега са ми се отворили още 3 работи :/

много хаpа проявиха интерес към темплейта който направих и към новия Update_5 ще направя един темплейт :)
 
Искам само да поясня, че админ панела който подготвям ще е самостоятелен няма да е само за тоя сайт. Админ панела ще бъде пуснат в нова тема не в тази.
 
много хаpа проявиха интерес към темплейта който направих и към новия update_5 ще направя един темплейт :)

Ако може черен да е пак.. :d Че ме видя къф съм дизайнер :d