[Release] AFK for credits/zen script

Я пробвай да влизаш в сайта всяка минута да видим какво ли ще стане (think)
 
Някой да помогне за DT Web 0.1 ще съм благодарен
 
Remaining Time
-1:-35

Е тва ми пише в ранка кво значи?
 
Искам да попитам понеже при мен не адва нищо на героя къде го адва тоя зен? Трябва ли ми таблица в сял? или уеб банка?
 
Зена ти се добавя в стажа на акаунта до колкото виждам в script-та
 
Имам една идея ,но сам не мога да я реализирам.. тя е следната:
Да се записва някъде колко зен до сега е събран от афк време и да си има в потребителския панел -Имате еди колко си дни,часа онлайн и сте събрали еди колко си зен до сега. :) ако се обмисля да се ъпдейтва скрипта би било полезно и този за информацията да се добави тук. ;)
 
Имам една идея ,но сам не мога да я реализирам.. тя е следната:
Да се записва някъде колко зен до сега е събран от афк време и да си има в потребителския панел -Имате еди колко си дни,часа онлайн и сте събрали еди колко си зен до сега. :) ако се обмисля да се ъпдейтва скрипта би било полезно и този за информацията да се добави тук. ;)

ако съм те разбрал правилно
просто направи още една колона total_afkzen и направи да записва и в нея когато дава наградата :)
 
За нещастие не разбирам не съм запознат с Php до такава степен ,че да пиша нови скриптове и т.н .. :) аз ако можех направо щях да го напиша и да го пратя на иво да го качи тук.
 
А няма ли код за таблици за query?
Понеже го пуснах това за зен на 5 секунди по 10 милиона даде ми до 70 и спря да дава спирах сървъра пусках кво ли не направих не действа.. не дава вече...
 
А няма ли код за таблици за query?
Понеже го пуснах това за зен на 5 секунди по 10 милиона даде ми до 70 и спря да дава спирах сървъра пусках кво ли не направих не действа.. не дава вече...

За да работи кода постоянно трябва да е активен, тоест постоянно трябва някой да го рефрешва. Което ще рече в твоя случай след 5тата секунда трябва да се рефрешне скипта. и след 5 секунди пак и така нататък.

Предполагам че може да се направи и с SQL Job, но аз нямам нужното време в момента.
 
  • Like
Reactions: VISITOR
Hello,
This code must be used as include in some other script. It not need to show information it needs to be executed only.
Example:
When script is included on index.php (not recommended) and someone open website the script will be executed and will detect afk user if in the database information is changed.
I recommend to put (include) in ranking page, because this will slow page when is executed.

(important)EDIT: This script working only when someone access the page of it. Must be in place where will be executed.
 
Last edited: