[Release] How to Get Credits Module (DevilMu)

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
creditsz.jpg

Download from Dox.bg
Download From Send Space
Credits: Damian and Me
 

Attachments

  • Get_Credits.rar
    1.5 KB · Views: 229
Last edited:
хахахахах чудесни:arf2::arf2::arf2::arf2:
 
Прекрасна работа 10/10
 
Браво :D. Нямам нищо против да го ползвате скрипта вчера си го дооправих и неска е релиизнат обаче междудругото имам чувството че някои хора постоянно чакалят за нещо ново и гледат да го докопат...
 
Браво :D. Нямам нищо против да го ползвате скрипта вчера си го дооправих и неска е релиизнат обаче междудругото имам чувството че някои хора постоянно чакалят за нещо ново и гледат да го докопат...

ти нали щеше си реалеснеш веба или се отказа :)
 
Щях но се отказах по простата причина, че не ми се гледа всеки 3-ти сървър с моя сайт. Бих фикснал някой сайт примерно и да го споделя с вас също така работя върху inventory editora който рилиизнах преди време. Ще го направя да може да се едитва vaulta и инвентара на героя. Ако искате също когато имам време мога да спретна 1 уеб маркет от сорта на този който е в сайта на mugamer
 
браво (happy) дамианчо предлагам ти да бачкаш над нещо ново тва вече е старичко...
 
имам 1 проблем с уебШопа като напиша ацц-пасс не ми се коннект зарежда 1 час и нищо плс хелп . тнх предварително ^^
 
Грешна тема провери си ИП-то в настроиките. има секция HELP !
 
имам 1 проблем с уебШопа като напиша ацц-пасс не ми се коннект зарежда 1 час и нищо плс хелп . тнх предварително ^^

В php.ini търси за
output_buffering
и го промени на
output_buffering = 4096
би трябвало да ти се оправи уеб шопа.
 
имам 1 проблем с уебШопа като напиша ацц-пасс не ми се коннект зарежда 1 час и нищо плс хелп . тнх предварително ^^
то за раздел Help чувал ли си
 
когато го отвориш през index.php трябва да има фон
 
от 475 героя Administrators: 17/462 462 са админи :) hahah
 
тц тц тц ... бр мерси и да попитам какви точно материари девил веба ???
 
http://blackmu.bounceme.net/ Тоя пич използваше материали от DeviL Mu вече е хакнат. Очаквайте още такива !

Нищо лично брат, обаче ако почнеш да хакваш всички сървъри с твоя уеб и то по този начин, чрез delete character няма да успееш да хакнеш повечето! Просто съвет :)