[Release] How to Get Credits Module (DevilMu)

Нека сега аз да кажа, че принципно мен не ме грее кой какво мисли и какво иска и че тук не е мястото за тези Ваши спорове има си тема за тази цел "Говорялня" http://darksteam.net/showthread.php?t=3655 в която може да се псувате на воля разбирасе като леко се съобразявате (heidy)

Следващият коментар от някой тук който не е по темата за кредитите ще бъде санкциониран. Мисля че разбирате какво имам предвид. (bug)(fubar) Приятно сърфиране из форума ;)
 
еи кфо от тва |-(

Ти май не ме разбра ли или...?

Нека сега аз да кажа, че принципно мен не ме грее кой какво мисли и какво иска и че тук не е мястото за тези Ваши спорове има си тема за тази цел "Говорялня" http://darksteam.net/showthread.php?t=3655 в която може да се псувате на воля разбирасе като леко се съобразявате (heidy)

Следващият коментар от някой тук който не е по темата за кредитите ще бъде санкциониран. Мисля че разбирате какво имам предвид. (bug)(fubar) Приятно сърфиране из форума ;)

Edit: Темата ще бъде почистенa от излищните коментари.
 
Last edited:
Как ще му хакна главата ли ?
Скоро ще разберете ;)
Знам че във тия работи за Му е по-напред от мен и т'ва не ме интересува ;)
sNG @ Не,не съм от blackmu support-a ;) Тебе пък те знам къв си в няква тема беше писал че ако някой позвал някъв си там смешен уеб ти и още някъв сте щяли да го хакнете ? DarkMaster ти каза 2 приказки и се садна за секунди , тъй че не ти щем мнението КЕЛЕШ !

Най-горещо те съветвам да намалиш малко филмите.
 
Damianе, според мен не постъпи редно спрямо Doktora, грешката си е напълно твоя че си беше оставил сайтът във htdocs, няма за какво да се правиш на хакер, късничко е :)
Глупости. Никога не е късно. Що се отнася до оставянето на web-а му в htdocs си е лично негов избор. Той ако иска може и на верандата отпред да си остави диска.Ей за т'ва сме такава държава,щото никой не си гледа пашалъка ,ами все гледа в чуждото канче.

Как ще му хакна главата ли ?
Скоро ще разберете ;)
Okas!

sNG @ Не,не съм от blackmu support-a ;) Тебе пък те знам къв си в няква тема беше писал че ако някой позвал някъв си там смешен уеб ти и още някъв сте щяли да го хакнете ? DarkMaster ти каза 2 приказки и се садна за секунди ,
Всъщност, тогава спорехме(меко казано) по скайп и най- накрая стигнахме до консенсус(оп, нова думичка за твоят 'богат' речник.. бягай в гугъл да я търсиш).
тъй че не ти щем мнението КЕЛЕШ !
Грешка. Понеси факта ,че си тъп.
 
sNG пич че си от "DarksTeam Friend" не значи че може правиш кфото си искаш поне аз така мисля щото пред пк мн знаете ама реал нз как си :)
 
sNG пич че си от "DarksTeam Friend" не значи че може правиш кфото си искаш поне аз така мисля щото пред пк мн знаете ама реал нз как си :)

Спор няма.
Недей се мъчи.
Готян.
 
добре хакна мен ся искам и другите зако само мене http://sugarmu.hopto.org/ използва ли девил веба кажи що е ОН ... и о6те 999 сървара дето използват веба точно мене уцели :Х ае кажи тея сугар му като са офф поне да видя че не хакна само мен за грозния веб ...
 
почисти темата :)

Е че как (chuckle) някой ми открадна метлата а дарки неиска да ми купи прахосмукачка...
 
добре хакна мен ся искам и другите зако само мене hopto.org използва ли девил веба кажи що е ОН ... и о6те 999 сървара дето използват веба точно мене уцели :Х ае кажи тея сугар му като са офф поне да видя че не хакна само мен за грозния веб ...

Защото ти си най големото балъче тук и не си се защитил изобщо. ;)
 
Добре е про .. айде и на твоя сайт все някога ще му дойде времето и ще замине... все някъде имаш незащитена заявка..
 
Браво Damian продължавай все така и отново ще се видим на съзтезанието :)....

PS: Ако някой ще бие колегата ми просто се спрете, че не сте интересни... колкото мене щяха да бият :) Keyboard Ninjas RuleSssSs :)

PS2: Докторе и той вече не е ОН :) Спокойно ^^... Аз подкрепям Damian на 100% Who will be the NEXT?!? :D
 
Да ... мене 1 кат ме запозна с Дамиан ... знаех че той тренира карате от ...... ехееее :D и тоз ... (другия) вика на Дамиан : Иска да та бии Щях се насера батеее :D: BTW ако той има авторски права над сайта и сървъра неможе ли просто да съди всеки който копира\ползва копие на неговия сайт..?