[Release] Admin Panel for all webs

може и система за Бан по ИП да се добави
 
Абе направо да може да се прави всичко от него и това е... Можете да му направите и някакъв такъв по-хубав дизайн да е. Не че този ми пречи но все пак мисля, че ще е много добре да се промени :)
Колкото до сегашния панел съм много доволен и оценката ми е 10/10
 
До вчера преди да си преинсталирам Уиндолса админпанела си вървеше.
Сега обаче която и опция да избере ме връща да пиша акаунт и парола
 
Enclaver, да беше прочел няколко реда нагоре..
Изтрий си cookies затвори си браузера, отвори го наново и после пробвай, трябва да стане, УСПЕХ!
 
Чел съм сички коментари още преди два дни.
Какво ли не правих трих cookies пробвах и с други browseri но няма ефект.
 
Аз иам малък проблем с панела..пипа в конфига сичко и като дам Ip/adminpanel/install.php после давам GoGoGo и до там..нататъка незарежда ....
 
аз иам малък проблем...пиша нали сичко в config.php и после като си напипа ип-то/adminpanel/install.php давам го го го и до там..нататъка незарежда!
EDIT:сру че пуснах 2 теми..обърках се...
 
Last edited:
Този панел много гадно ми бъгва с бисквитките постояно ме връща да си пиша пак ацц то и т.н какво ли не пробвах с разл. browsers триех бисквитки и т.н вземете ни кажете как се оправя бъга с бисквитките ...
 
хайде някой колко го е тествал , да каже има ли защита и как е дизайна :)
 
Почти съм готов със следващата версийка на панела, само трябва да поговорим с колегата Damian за няколко неща относно него и го пускам до месец max с мн екстри + обикновения Administrator, вграден в него...
 
fake.jpg

Вижте футъра
На въпроси от сорта:
Кфо търсиш там? и т.н. не отговарям!
 
cancelmu/dencho

acc:cancel
pas:adidas

prosto e :D
 
cancelmu/dencho

acc:cancel
pas:adidas

prosto e :d

Не говоря как съм влязал..говоря за футера какво пише на него!
 
Кажете как да си оправя бисквитките ,че постояно ме изфърля и ми дава пак да се логна?
 
панела е адски бъгав от страна на бисквитките...
 
имам едно предложение за админ панела: да се добави и бан система както е за геройте обачи за акаунти (да се бан акаунти за определено време,причина и тн) !
но ако не удобрите молбата ще ви помоля да ми направите скрипта за мен и съответно но който му трябва да си го изтегли ;):
благодаря ви !
 
Почне ли лятната ваканция, взема ли си лаптоп и за нула време AdminPanel_v2 ще е готов :}
Ще включвам всичко, което желаете + защита и дано оправим cookie-тата ^^
 
  • Like
Reactions: Dea7h
аз съм го измислил обаче нямам време да го оправя... ще включа и малко ajax, за да стане по-приятен за работа.