[Release] Admin Panel for all webs

може ли да направите правата за админ панела да се дават по ип.
пример: ип: 123.123.123.123 акаунт: ляляля парола: ляляля и ако не си от ип-то 123.123.123.123 да неможеш да влезнеш...
 
може ли да направите правата за админ панела да се дават по ип.
пример: ип: 123.123.123.123 акаунт: ляляля парола: ляляля и ако не си от ип-то 123.123.123.123 да неможеш да влезнеш...

от това няма никва файда...
по-добрия вариянт е следния: 3 пъти грешен вход автоматичен бан :д
 
от това няма никва файда...
по-добрия вариянт е следния: 3 пъти грешен вход автоматичен бан :д

Защо да няма "файда" ? Относно това прави се с .htaccess ;):
 
ReaL :) какво стана с втората версия този бъг с кукитата направо ми пили нервите .. а панела е ужасно добар :)
 
може ли да направите правата за админ панела да се дават по ип.
пример: ип: 123.123.123.123 акаунт: ляляля парола: ляляля и ако не си от ип-то 123.123.123.123 да неможеш да влезнеш...
ми ако ипто се сменя на секи рес на компа ? смисал динамично ?
по добре да си е по име на герой
 
i added item through the admin panel but it doesn t show up anywhere ....
 
Damian,ReaL мислили сте за някакви UPDATE-и ? Защото в по горните коментари видях че сте имали планове но сте се отказали май ...
 
item maker is limit only to season 1 right?.. is there a release compatible with season 2? no jewels even in item maker.

thanks.
Hope this thread is not dead yet :)
 
да видим какъв ще е новия админ панел ReaL
 
Mh.. дано да го пуснат скоро ^^
 
отново не можем да се мернем в скайп с колегата :(
като се мернем, ще обсъдим идеите :}
 
добре де дал си дал си панепа супер е но не вички сайтове са кът твоя поне и твопя сайт даи да стане 10/10 не на всички саитове може кът твоя да сложим бан за еди колко си врене или таи подобни ^^
 
омг!на абсолютно всеки уеб може да се сложи стига да имаш бан модула
 
е добре всичко си бачка и след време когато влизам ме изхвърля когато цъкна на някои модул от къде идва проблема ? и ще правите ли някой ъпдейт ?