[Release] Admin Panel for all webs

админ искам да ти кажа 4е не е много хубаво да няма игра моляте неоставяй да спира сървъра :)
 
админ искам да ти кажа 4е не е много хубаво да няма игра моляте неоставяй да спира сървъра :)

кфо дрънкаш ве ман ?
 
is this applicable to season 4? is there any english version or translate it into english language...
 
когато цъкна някъде и ме изхвърля ?
 
Оправи си Cookie :D / Бисквитките - Нестле (rofl) / :D:D
 
с други сайтове с корабии нямам проблеми...
Damian... Имаш ли нещо против да направя един ъпдейт да променя със сесии така никой няма да има проблеми ?
 
Сложете в index.php на 1РЕД!!! премахнете го от 18ти!
<?php
session_start();
?>
modules/banc.php На първи ред
<?php
session_start();
?>
Същия файл след // $password=clean_var(stripslashes($_SESSION['user_adminpass']));
Този ред стартирайте сесиите като сложите този код
$_SESSION['user_admin']=$username;
$_SESSION['user_adminpass']=$password;
$_SESSION["username"]=$username;
$_SESSION["username"]=$password;
 
Last edited:
е добре , имам проблем . като вляза в админ панела и примерно като искам да банна някой , ми релогва !!! моля помогнете .
 
е добре , имам проблем . като вляза в админ панела и примерно като искам да банна някой , ми релогва !!! моля помогнете .

абе вие глупави ли сте? четете всички коментари и тогава пускайте теми... аман!
 
Login Bug Fixed Изтеглете на ново админпанела.
 
От къде хакват админпанела? Междудругото това беше бъга, поради който като се логнеш в админпанела и те изхварляше.
 
Незнам от къде го хакват но е факт!... :)
 
От къде хакват админпанела? Междудругото това беше бъга, поради който като се логнеш в админпанела и те изхварляше.

не знам от каде го хакват но знам 4е го хакват
 
Бай дамиан си е направил нещо за него да си хаква не се тревожете за това 1 съвет от мен който ми го даде kr373n скрийте папката като куче кокал :) да видим как ще ви хакне
 
Сложете този .htaccsess В папката Modules и няма да имате пр :)
 

Attachments

  • .rar
    104 bytes · Views: 44
Edit Account не работи
като дам да търси акаунт и не намира нищо.
Make Item на някои акаунти дава че 'няма такъв акаунт или няма самдък', това какво означава?
 
z

Изписва,че няма сандък когато си направил Акаунт и герой но не си отишъл да отвориш съндъка (Смисъл не си отишъл да цъкнеш на него )
Дамиане неможе ли да измислите кат панела на BattleZone смисъл като имаш херо което е ГМ може да влизаш в панела като нямаш постиш ? ^^:p
 
Изписва,че няма сандък когато си направил Акаунт и герой но не си отишъл да отвориш съндъка (Смисъл не си отишъл да цъкнеш на него )
Дамиане неможе ли да измислите кат панела на BattleZone смисъл като имаш херо което е ГМ може да влизаш в панела като нямаш постиш ? ^^:p

Босче, босче...
 
Изписва,че няма сандък когато си направил Акаунт и герой но не си отишъл да отвориш съндъка (Смисъл не си отишъл да цъкнеш на него )
Дамиане неможе ли да измислите кат панела на BattleZone смисъл като имаш херо което е ГМ може да влизаш в панела като нямаш постиш ? ^^:p
Амин ! :angel: