20 признака че прекалявате с MuOnline

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
1.Когато капачките от бира по улиците ти се виждат на-creationi :) .
2.Питате майка си колко ще ви иска за repair за да ви зашие джоба на якето.
3.Когато те питат защо не си се прибрал, отговаряш "Ми кфо бе нямах портал"
4.Когато намериш камък от улицата се опитваш да го навреш в ризата си...
5....и после ако ризата ти се раздере от камъка крещиш "Мамка му шибания соул пак ми фейлна ризата!
6.Когато си купите маратонки и след месец се скъсат се връщате в магазина да им се скарате,че са били с много малко Durability.
7.Когато майка ти нареди масата с еднакви чинии и лъжици, казваш "Гадни дупери..."
8.Когато във фитнеса не можеш да вдигнеш някой дъмбел си мислиш "That item does not belong to you"
9.Изпиваш всички бири в кръчмата с надеждата да имаш повече Attack Speed.
10.Когато се сбиеш с някой и го пребиеш твърдиш че той не е дигал достатъчно Vitality.
11.Мяташ всички кутии и пиратки вкъщи с надеждата да ти се падне някой предмет.
12.Смяташ че световната парична единица се казва "Zen"
13.Когато карате кучето си да бие заедно с вас големите хлебарките в къщата...."които пускат poison".
14.Опитваш се да изстреляш 255 стрели с лъка на двора.
15.Когато удариш сърна с колата, излизаш да видиш какво е drop-нала.
16.Почваш да се чудиш дали венчалната ти халка дава Excellent Damage Rate
17.Когато има буря заявяваш,че си намерил Scroll of Lightning и вече можеш да пускаш мълнии, и когато гръмне по-силно крещиш "Видяхте ли видяхте ли?"
18.Взимаш чука от баща си с цел да си поправиш тениската.
19.Когато дават бокс и някой нокаутира противника с един удар протестираш - "Сложете му БАН на тоз!Той е с 1-hit hack!"
20.Когато те питат защо закъсняваш, казваш "Ми кво, лаг".


Малко е старичко не Кефи

Взето от http://www.dangerlink.com
 
старо и изтъркано
 
Astra да си имаме уважението. Коригирай си поста за да запазиме добрия тон !!!

dangerlink.com expire-на преди 2 месеца в момента се ползва domain mu.igri.net а също така форума ползва този domain. Това което си плеснал че е извадено от dangerlink.com всъщност си го copy/paste от rootgz.org т.е. от мен като всъщност темата я бях пуснал аз първо в dangerlin.com/forum докато още съществуваше като и препратката най-горе която съм дописал беше активна преди да измодерирам целия форум и да заминат нещата които съм писал. Сега може да се досещиш каква функция изпълнявах и все още при желание от моя страна мога да упражнявам но просто не си заслужава да се напъвам при липса на време от моя страна и на заинтересованост от Support-а на GlobalCom a.k.a. UniCS. Сега бъди така добър и поискай изтриване на темата !!!
 
Last edited:
Нямам нужда от кредити нито аз нито сайта ми който е в това състояние от 2007 :) просто нее нужно да се спами с подобно нещо
 
Last edited:
Сори протект но не съм ги видял

Прочетох всичките твой и най ме кафи

Ако в дома ви са нахлули крадци и саизнесли всичко крещите "От къде мамка му ми знаят акаунта и паролата"
 
Аве Сичките сте газари само че аз като го писах преди години това нещо в форума...у да иба!!
http://darksteam.net/showthread.php?t=485

Странно значение има за теб години при положение че става въпрос за 2008-ма :) т.е. има няма 11 месеца :) свръх жестоко ме забавляваш и си в състояние да ми оправиш настроението :yes: