спиране на скайп?

ее голяма работа то света сваршва 2012 ^^ ще киснем 2 години в abv.bg чата и тва е (xaixai)
 
Ей не четете изобщо. Wave идва вие за скайп говорите. Гугъл ще превземат света. :)
 
Не не не... Не разбрахте... АМАН бре...
Ще се спре Интернета, вие май го бъркате със скайп :)
Та Интернета ще го спрат, защото още през 2007 година ромите много се развъждаха и до ден днешен, те са няколко пъти повече от нормалното човешко население... Та, миналата година почнали да копат за кабели из Европа и Западен САЩ, та... намерили кабели .. Намират и още кабели и така.. 2010 Интернета ще остане без кабели :)

"No кабели - Nо Интернет", както обичаше да казва Сахълъм Кихълъм (Бог да го прости, а оня да го ограбе)

Чейте, че са тръгнах да ви разправям и за русите синеоки негри албиноси, ама времето свърши, ще трябва да пратите още един SMS. Довиждане!
 
Тва ми хареса :D ма сеш се че ако тва стане идват ak47 (Калашников Калашников :D ) , m16 :D и си ебало майката Циганите на Коршум :D :D ... Незнам кой точно е сметнал че и 10-та мангалите ще гепат кабеляци ама ако стане тва . . . ще трепаме циганета като врабци :D



Бог да ги "ПАЗИ"


Амин!
 
егати простотии те путе съгласен съм със теб как може да спират скаип ако спрат скаипа тряя спрат и тока чак да ги е хванала кризата толко невярвам (nqh)
 
2010 спиране на софтуера скайп? ще се търсим по icq :d:
ее неможе без да ми копнеш описанието в скайп
 
само се чудите вече с какви глупости да труфите тоя форум ахах само при мисалта скайп щял да се спира и направо нз.пускат ви мохи в главите и вие вярвате веднага....
 
само се чудите вече с какви глупости да труфите тоя форум ахах само при мисалта скайп щял да се спира и направо нз.пускат ви мохи в главите и вие вярвате веднага....
не съм кух колкото теб ако мислиш че го вярвам ..
 
тва са пълни глупости :)
 
абе 2010-та като спрат gsm-ите купувате уоки токитата знам аз...
 
Не не не... Не разбрахте... АМАН бре...
Ще се спре Интернета, вие май го бъркате със скайп :)
Та Интернета ще го спрат, защото още през 2007 година ромите много се развъждаха и до ден днешен, те са няколко пъти повече от нормалното човешко население... Та, миналата година почнали да копат за кабели из Европа и Западен САЩ, та... намерили кабели .. Намират и още кабели и така.. 2010 Интернета ще остане без кабели :)

"No кабели - Nо Интернет", както обичаше да казва Сахълъм Кихълъм (Бог да го прости, а оня да го ограбе)

Чейте, че са тръгнах да ви разправям и за русите синеоки негри албиноси, ама времето свърши, ще трябва да пратите още един SMS. Довиждане!

we will use wireless (nqh)
 
не съм кух колкото теб ако мислиш че го вярвам ..

няма да ти отговарям на тъпият пост понеже онова горе не се отнася за теб(щом не се отнася за теб значи си малчиш) няма да влизам във спорове понеже нямам време.
 
брее виии нормални ли сте ... как ша спрът скайп :d: с кво ша търса другите 2 антени в главата 1 ръждясала телл прикачена кум атената служеща за микрофон и даам 1 мазна прадня за Search ^^
 
Last edited:
брее виии нормални ли сте ... как ша спрът скайп :d: с кво ша търса другите 2 антени в главата 1 ръждясала телл прикачена кум атената служеща за микрофон и даам 1 мазна прадня за search ^^
ще се търсим по водомера :d:d:d:d
пс пише се една тел
 
Ako Todor Jivkov pak doide.Shte bude tolkova "zabavno" che chak shte si pardim da se smeem sfashtash li ? (doh)