спиране на скайп?

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
2010 спиране на софтуера скайп? ще се търсим по icq :d:
 

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
По-скоро wave. Ще чакам на 30 или 31 беше да си направя акаунт.

Скайпа ще залезе ако wave е така както на презентацията.
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
много лошо ако стане това :x
 

PURE

New Member
Joined
Apr 24, 2009
Messages
263
Reaction score
14
не ми са вярва да закрият скайп освен ако не ги е ударила яко кризата
 

FlameFenix

Member
Joined
Nov 22, 2008
Messages
105
Reaction score
7
я се съвземете скайп да загине и как ще стане това може да спрът да правят версий но.. скайп ще си остане т'ва са глупости не се вързвайте :)
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Те щяха да го спират и през 2008. Спомням си, че го бяха спирали за около 3 седмици. Тогава беше навлязло vooDo май беше такава програма подобна на скайп. Абе незнам ама мое мнение е, че няма да го спрат.
 

G0dLiK3

Active Member
Joined
Jun 28, 2008
Messages
623
Reaction score
108
oovoo беше програмата, и беше голяма боза :)
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
Още ли вярвате на такива спамове?Когато това го напишат в официялния сайт тогава ще стане.
btw
Ако искаш да разбереш кое момче/момиче те харесва, изпрати SMS на номер 1922 (0.40) с текст GADJE TEST 321 и ще разбереш !!!
:D :D :D :D
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
hahahahahah (rofl) е не човек... преди 2 год. бяха пуснали същата простотия само че ще се търсим по ooVoo и вие още вярвате :D
2010 спиране на GSM-ите! Ще се търсим по уоки токитата!!!
 
  • Like
Reactions: mimo9408

mimo9408

Active Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
116
Reaction score
29
хаха това ми хареса ще се търсим по уоки токитата (rofl)
 

Filth

New Member
Joined
Aug 16, 2008
Messages
209
Reaction score
29
пфф те преди 2 години уш щяха да го спират. даже измислиха нова програма като заместител на скайп (оовоо) ама това беше просто 1 тъп скайп спам. същото ще бъде и сега. ;)
 

RaFa

Team Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
784
Reaction score
475
hahahahahah (rofl) е не човек... преди 2 год. бяха пуснали същата простотия само че ще се търсим по oovoo и вие още вярвате :d
2010 спиране на gsm-ите! ще се търсим по уоки токитата!!!

мани, сигурно и година по-късно ще спрат и уоки токитата и не знам какво ще правим тогава ;d
 

LilPubzy

New Member
Joined
Jul 16, 2009
Messages
281
Reaction score
38
мани, сигурно и година по-късно ще спрат и уоки токитата и не знам какво ще правим тогава ;d

господ да не дава :bye2:
 

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
казаха и по новините че ще го продават и го спират :)
 

Putence

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
209
Reaction score
44
Пълни измислици.. Кво, дали някой ше дойде да ми деинсталира скайп-а от компютъра ли? Не се занимавайте с глупави и безсмислени спамове :)
ПП: Ако четеш това и не го изпратиш на 200 твои роднини, утре ще е най-нещастния ден в живота ти, освен това ще се случи нещо много лошо. . etc. (nqh) |-(
 

HITLER

New Member
Joined
Aug 29, 2009
Messages
71
Reaction score
8
Ако не го спрат те, Аз ще го спра така че :cool:. И без тва сестра ми има връзки там (rofl) (rofl) (rofl)
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
ХАхахаха, щели да го спрът,хахаха ... недейте се излага бе... немогат да спрът скайпа ^^ се едно да спрът mozilla ^^ вие знайте ли ,че MSN ще го пренатоварят ,ако спрът скайп ^^
 

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Скайп няма да се спира бе кретени просто го ПРОДАДОХА!


вторник, 01 септември 2009

Ню Йорк

Услугата за интернет телефония "Скайп" (Skype) е продадена на група частни инвеститори от досегашния си собственик Ebay - водещата компания за онлайн търговия.

Цената за 65% е 1,9 млрд. долара в брой и 125 млн. в ценни книжа. Консорциумът от купувачи е воден от частната инвестиционна компания "Силвър лейк" и включва още "Индекс венчърс", Андресен Хоровиц и канадски пенсионен фонд.

В скайп ще протече Ъпдейт за цена от 50000 хиляди долара който ще запчне от 21.03.010 и ще продължи до 28.03.010

АСН


Четете малко!! Няма да има Скайп Само Една Седмица но предполагам че Скайп за да не изгуби клиентите си ще направи нещо през това време във което няма скайп да има начин отново да бъдем вътре :) Мислите ли че ще изгубят луди пари . . . помилсете бе!!!!!
 
Last edited:

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
пълни измислици.. кво, дали някой ше дойде да ми деинсталира скайп-а от компютъра ли? не се занимавайте с глупави и безсмислени спамове :)
пп: ако четеш това и не го изпратиш на 200 твои роднини, утре ще е най-нещастния ден в живота ти, освен това ще се случи нещо много лошо. . Etc. (nqh) |-(
не ще спрат сървъра през който минава тази информация.

по 1 време скайп беше в доста трагично състояние. мисля, че го бяха хакнали. не показваше правилно колко човека са на линия логваше се бавно и т.н.

да го спират wave ще ни оправи!